fot. Biegologia.pl

Już 1 grudnia o godz. 12:00 (wtorek) ruszają długo oczekiwane zapisy na 12 Lotto Maniacką Dziesiątkę! Dwunasta edycja poznańskiej dziesiątki odbędzie się w sobotę 19 marca 2016

Zanim na stronie zapoznacie się z pełnym regulaminem uchylimy trochę szczegółów:
1. Opłata startowa pozostaje bez zmian
2. W edycji 2016 wprowadzony będzie pakiet PREMIUM, będzie to bluza Asics (long sleeve).
3. Po raz pierwszy na Maniackiej przeprowadzana będzie kontrola antydopingowa. Maniacka zatem prócz spełniania standardów atestu PZLA i obecności sędziów PZLA dołączy do biegów które dbają o czysty sport i rywalizację fair play.
4. Jak co roku na mecie czekać na Was będzie piękny, specjalnie zaprojektowany na 12 edycję medal wręczany w 3 kolorach, dla pierwszych 100 – kolor złoty, dla miejsc 101-500 medal koloru srebrnego i dla uczestników, którzy zajmą miejsce od 501 – medal koloru brązowego.

Bieg 12 Lotto Maniacka Dziesiątka to wyjątkowa pozycja w kalendarzu polskich biegów, to bieg tworzony przez prawdziwych pasjonatów biegania – Klub Biegacza MANIAC Poznań.

Pamiętajcie (ostatnio zapisy trwały zaledwie 50 godzin), 1 grudnia – godz. 12:00 startują zapisy do 12 Lottto Maniackiej Dziesiątki! (limit – 5000 osób).

Decyzja o wprowadzeniu kontroli antydopingowej to bardzo dobre posunięcie organizatorów, zwłaszcza po ostatniej informacji o dopingu Tatiany Gamery Szmyrko, która przecież triumfowała w Maniackiej Dziesiątce w 2010 roku.

Komentarze Facebook