Już 18 lipca wystartuje 3. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska. Podczas wydarzenia będzie można pobić nie tylko swój życiowy rekord, ale również pomóc małemu Dominikowi, który czeka na operację serca.

To trzecia edycja wydarzenia, którego pomysłodawcami są wyczynowi sportowcy, wielkokrotni medaliści i reprezentanci naszego kraju: Marek Deputat, Darek Kruczkowski, Piotr Rostkowski, Darek Jurkowski oraz Stanisław Zawół. Bieg rozgrywa się w Szklarskiej Porębie, prowadzi przez miasto oraz pięknymi szlakami Gór Izerskich.

 

Wielka pętla Izerska 2

 

Wszyscy biegacze, którzy wezmą udział w wydarzeniu mogą dodatkowo pomóc 2-letniemu Dominikowi z Wrocławia. Chłopiec urodził się z wadą serca i we wrześniu ma przejść operację, na którą zbierane są środki finansowe. Biegacze mogą przeczepić do koszulki kartkę z napisem „biegnę dla Dominika”, ich zaangażowanie zostanie następnie przeliczone na pomoc pieniężną – darowiznę Fundacji PKO Banku Polskiego na zabieg.

Kartki będą do odebrania w godzinach pracy biura zawodów, tzn. 17 lipca od 17.00 do 20.00 oraz w dniu zawodów 18 lipca w godzinach 7.15-10.15.

 

Tak jak w poprzednich edycjach tak i w tegorocznej Organizatorzy zadbali również o ciekawe, unikalne medale.
Tak jak w poprzednich edycjach tak i w tegorocznej Organizatorzy zadbali również o ciekawe, unikalne medale.

Organizatorzy przewidzieli również nagrody dla najlepszych zawodników: słuchawki Jabra Sport Pulse, vouchery do Sklepu Świat Biegacza czy tygodniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Interferie Bornit.

 

Więcej na: http://wielkapetlaizerska.pl

Komentarze Facebook