30. Trzebnicki Bieg Sylwestrowy | Galeria zdjęć + wyniki …

bieg sylwestrowy trzebnica
"Morena Czołowa" potrafi mocno zaskoczyć...

Ponad 1500 biegaczy i biegaczek spotkało się w Trzebnicy aby tradycyjnie uczcić ostatni dzień starego roku AD 2014. Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy ma już swoją okragłą 30. letnią tradycję i w zasadzie chyba każdy biegacz w Polsce słyszał o tej wyjątkowej imprezie… Są i tacy, którzy nie wyobrażają sobie „Sylwka” bez przyjazdu do Trzebnicy… bez zaliczenia słynnej „Moreny Czołowej”… bez sympatycznych życzeń … bez biegania!

Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2014
Ponad 1500 biegaczy i biegaczek na starcie! Było ciasno :)

Na wymagającej, mocno pofałdowanej trasie najszybszy okazał się Mateusz Demczyszak z WKS Śląsk Wrocław [30:40]. Pokonał o 9 sekund Emila Dobrowolskiego [30:49], który jako jedyny był w stanie utrzymać wysokie tempo na finałowym podbiegu. Arkadiusz Gardzielewski z WKS Śląsk Wrocław [31:08] pomimo dobrej znajomości specyfikacji trasy w Trzebnicy, nie zdołał powalczyć o pierwsze miejsce… ostatecznie zameldował się na 3 pozycji z 28 sekundową stratą do zwycięscy.

Najszybsi trzebniczanie na finałowym podbiegu... Ostatecznie zwyciężył Damian Jarecki.
Najszybsi trzebniczanie na finałowym podbiegu… Ostatecznie zwyciężył Damian Jarecki.

W rywalizacji Pań najszybsza okazała się Swietlana Kudzilicz z Mińska [34:18], która pokonała w bezpośredniej walce Dominikę Napieraj [34:39] i Ukrainkę Tatiana Holovcenko [34:52].

Pełne wyniki z biegu znajdziecie TUTAJ >>

Zapraszamy do przestudiowania opasłej galerii zdjęć z biegu. Do waszej dyspozycji oddajemy ponad 2500 zdjęć z 4 i 9 km trasy.

To jest wyczyn! 10km w pełnym ekwipunku... pytanie czym nabita była butla? :)
To jest wyczyn! 10km w pełnym ekwipunku… pytanie czym nabita była butla? :)