30. Trzebnicki Bieg Sylwestrowy | Galeria zdjęć + wyniki …

bieg sylwestrowy trzebnica
"Morena Czołowa" potrafi mocno zaskoczyć...

Ponad 1500 biegaczy i biegaczek spotkało się w Trzebnicy aby tradycyjnie uczcić ostatni dzień starego roku AD 2014. Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy ma już swoją okragłą 30. letnią tradycję i w zasadzie chyba każdy biegacz w Polsce słyszał o tej wyjątkowej imprezie… Są i tacy, którzy nie wyobrażają sobie „Sylwka” bez przyjazdu do Trzebnicy… bez zaliczenia słynnej „Moreny Czołowej”… bez sympatycznych życzeń … bez biegania!

Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2014
Ponad 1500 biegaczy i biegaczek na starcie! Było ciasno :)

Na wymagającej, mocno pofałdowanej trasie najszybszy okazał się Mateusz Demczyszak z WKS Śląsk Wrocław [30:40]. Pokonał o 9 sekund Emila Dobrowolskiego [30:49], który jako jedyny był w stanie utrzymać wysokie tempo na finałowym podbiegu. Arkadiusz Gardzielewski z WKS Śląsk Wrocław [31:08] pomimo dobrej znajomości specyfikacji trasy w Trzebnicy, nie zdołał powalczyć o pierwsze miejsce… ostatecznie zameldował się na 3 pozycji z 28 sekundową stratą do zwycięscy.

Najszybsi trzebniczanie na finałowym podbiegu... Ostatecznie zwyciężył Damian Jarecki.
Najszybsi trzebniczanie na finałowym podbiegu… Ostatecznie zwyciężył Damian Jarecki.

W rywalizacji Pań najszybsza okazała się Swietlana Kudzilicz z Mińska [34:18], która pokonała w bezpośredniej walce Dominikę Napieraj [34:39] i Ukrainkę Tatiana Holovcenko [34:52].

Pełne wyniki z biegu znajdziecie TUTAJ >>

Zapraszamy do przestudiowania opasłej galerii zdjęć z biegu. Do waszej dyspozycji oddajemy ponad 2500 zdjęć z 4 i 9 km trasy.

Galeria zdjęć Trzebnicki Bieg Sylwestrowy 2014

 

To jest wyczyn! 10km w pełnym ekwipunku... pytanie czym nabita była butla? :)
To jest wyczyn! 10km w pełnym ekwipunku… pytanie czym nabita była butla? :)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTe wydarzenia przyniosły wstyd biegowej Polsce w 2014 roku
Następny artykułCzy każdy biegacz może zostać mistrzem masters?
Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Właściciel grupy medialnej MSI Media. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu - dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: