Przed nami kolejny – 32. Uliczny Bieg Sylwestrowy, czyli jedno z największych sportowych wydarzeń organizowanych przez Gminę Trzebnica. To niezwykłe zakończenie roku ma już swoją wieloletnią, silną i ugruntowaną pozycję w środowisku sportowym. Jest też dobrze rozpoznawalną marką naszego miasta i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 

Biegacze doceniają atmosferę i przygotowanie imprezy, ale wyzwaniem dla nich jest przede wszystkim ciekawa i wymagająca trasa. Wypracowaną markę i doświadczenie przy organizacji trzebnickiego biegu w tym roku łączymy z profesjonalizmem w zakresie organizacji imprez sportowych naszego partnera – stowarzyszenia Pro-Run, dzięki czemu możemy rozbudować wydarzenie o nowe, ciekawe pomysły i innowacyjne rozwiązania. Dlatego właśnie w tym roku „Uliczny Bieg Sylwestrowy – Trzebnica 2016” zapowiada się szczególnie wyjątkowo, a panująca tu co roku niepowtarzalna atmosfera z pewnością na długo zapadnie w pamięci uczestników tegorocznej edycji biegu. Już po raz piąty wydarzenie wzbogacone zostanie o wymiar charytatywny, a zebrane środki pomogą dziecku z terenu naszej gminy. Serdecznie zapraszam do Trzebnicy, na 32. Uliczny Bieg sylwestrowy – Trzebnica 2016!

Marek Długozima – Burmistrz Gminy Trzebnica 

Przypominamy, że trasa liczy 10km (2 pętle po 5km). Jest także Bieg Rodzinny oraz Bieg Młodzieżowy1

Dodatkową atrakcja jest możliwość wygrania zegarków marki Tom Tom. Trzy sztuki będzie można zdobyć odpowiednio za uzyskane miejsca: 400, 800, 1200. Zaznaczamy przy tym, że kolejność zawodników i zawodniczek na mecie jest ustalana czasem netto, poza 50-oma pierwszymi osobami na mecie, które będą miały czas brutto.

Na trasie do walki będą zagrzewać trzej didżeje dzięki którym łatwiej będzie uzyskać upragnioną życiówkę:) 

Więcej na temat akcji charytatywnej powiązanej z imprezą znajdziecie poniżej: 

Biegniemy dla Kai Bajewskiej! 

Strona biegu: www.biegsylwestrowy.pl 

Fanpage: www.facebook.com/BiegSylwestrowyTrzebnica/

Biegologia.pl obejmuje patronat medialny na tą imprezą. 

 

Komentarze Facebook