9 maja rusza Bieg Europejski w Gdyni!

Już 9 maja rusza kolejny bieg z cyklu Grand Prix Gdyni – Bieg Europejski. Zapisy trwają do 27 kwietnia i do tego czasu opłata startowa wynosi tylko 30zł. Warto zapisać się już teraz. 

Zapisy znajdziecie na www.gdyniasport.pl

Ubiegłoroczną edycję biegu wygrał Marek Kowalski będąc bardzo blisko złamania bariery 30 minut (na mecie uzyskał wynik 30:07).  Wśród kobiet rywalizację wygrała Marta Krawczyńska (34:58).

Trasa posiada atest PZLA i jest szybka, więc na pewno padnie wiele życiówek!

W tym roku sponsorem biegu został PKO, a wśród zawodników, którzy ukończą minimum 3 biegi w cyklu Grand Prix Gdyni – będzie zorganizowany konkurs, w którym nagrodą będzie Honda Jazz!

Zapraszamy w imieniu Organizatorów zarówno do biegania jak i kibicowania.

 

 

 

Bieg-Europejski-z-PKO-Bankiem-Polskim-plakat

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBieganie 80/20 – zwolnij na treningu by przyspieszyć na zawodach!
Następny artykuł#LepszaJa – Nike motywuje kobiety na całym świecie!
Tomasz Peisert
Redaktor naczelny, współwłaściciel, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, prowadząc grupy treningowe oraz tworząc poczytne teksty/felietony. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km - 35:19.