Zapisy do poznańskiego półmaratonu idą pełną parą. Mimo że do 9. edycji półmaratonu zostało sporo czasu (start: 17 kwietnia), chętnych nie brakuje. Już dziś na liście startowej jest prawie 10 tysięcy biegaczy.

– Nadaliśmy blisko 9,5 tysiąca numerów startowych. Chętni zgłaszają się w rekordowym tempie. Jak tak dalej pójdzie, to limit zawodników zostanie osiągnięty przed czasem, podobnie jak to było w ubiegłym roku – mówi Łukasz Miadziołko, Dyrektor Pómaratonu.

Zapisy będą przyjmowane do 30 marca lub do osiągnięcia maksymalnego limitu opłaconych zgłoszeń tj. 13000. Wszystko wskazuje na to, że w kwietniu na poznańskie ulice wybiegnie rekordowa liczba biegaczy.

Organizatorzy udostępnili też bezpłatną aplikację mobilną. Dzięki niej zawodnicy mają szybki dostęp do aktualności oraz rozpisanych planów treningowych. Można w niej także znaleźć mapę, profil trasy, wyliczyć międzyczasy, jak również znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Aplikację przygotowała INEA – Partner 9. PKO Poznań Półmaratonu.

 

Po raz kolejny stworzyliśmy aplikację specjalnie z myślą o półmaratończykach. Tegoroczna aktualizacja aplikacji jest jeszcze bardziej intuicyjna i łatwiejsza w obsłudze, wszystko po to, aby użytkownik mógł jeszcze lepiej przygotować się do udziału w wyścigu. Cieszymy się, że stworzona przez nas aplikacja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sportowców, a także przyczynia się do propagowania zdrowego stylu życia – mówi Michał Korzeniewski, Dyrektor Marketingu INEA.

 

Ściągnij aplikację mobilną Poznań Półmaraton na system Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inea.halfmarathon

Ściągnij aplikację mobilną Poznań Półmaraton na system iOS
https://itunes.apple.com/pl/app/poznan-po-maraton/id972799415?ls=1&mt=8

 

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o biegu na stronie www.halfmarathon.poznan.pl

Komentarze Facebook