antyporadnik biegacza triathlon
Jeśli chcesz być trendy – koniecznie zainteresuj się także triathlonem. Będziesz lepiej potrzegany!

 

Kontuzja

Większość kontuzji możesz spokojnie zlekceważyć. Jeśli w trakcie biegu czujesz nagły ból i chciałbyś się zatrzymać – nie rób tego! Zwłaszcza jeśli masz włączone endomondo! Zaciśnij zęby i biegnij – pokażesz dzięki temu swój charakter i konsekwencję w dążeniu do celu. Jeśli jednak okazało się, że ten bieg całkowicie wykluczył Cię z kolejnych treningów – nie przejmuj się i nie załamuj, tylko czym prędzej włącz komputer i zapytaj ludzi na forum co to może być. Tam aż roi się od specjalistów. W żadnym jednak wypadku nie idź do ortopedy. Szkoda czasu i pieniędzy.

 

Nie tylko bieganie

Zacząłeś biegać i co? Myślisz, że jesteś trendy. Otóż nie! Bieganie to nie wszystko. Bieganie to tylko wstęp. Jeśli nie chcesz wyjść na leśnego dziadka musisz czym prędzej zainteresować się triathlonem. Nawet jeśli nie umiesz pływać, a Twój rower to 30 letnie Wigry – nie martw się. Zrobisz 1/50 Ironmena i będziesz człowiekiem z żelaza. Potem wystarczy tylko, że zaczniesz morsować i możesz zacząć podbijać świat!

 

Uwaga: Jeśli chcesz biegać w zdrowiu i cieszyć się rosnącą formą – wzoruj się lepiej na innych tekstach Biegologii, a antyporadnik biegacza zostaw sobie na poprawę humoru ;)

 

Komentarze Facebook