GÓRSKA PRZYGODA

Listopad zbliża się wielkimi krokami. Jesienne słoty i chłód nie zachęcają do treningów, na które uciekamy raczej na siłownię. Na przekór temu, stowarzyszenie Sport Pełen Pasji wspólnie z Hotelem Podium w Wiśle oraz Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix zapraszają wszystkich do rozgrzania jesiennej atmosfery i „wybiegania” lepszej pogody!

15 listopada właśnie w Wiśle zorganizowany zostanie jedyny taki bieg Górska Przygoda . Na dystansie 14 km rywalizować będą ze sobą biegacze i biegaczki oraz Nordic Walkingowcy.

 

baner_800x300

 

Dla uczestników przygotowano ciekawe nagrody za miejsca na podium oraz pamiątkowe medale za udział w imprezie i ukończenie trasy. Wśród sponsorów głównych naszej imprezy znaleźli się:
Hotel Podium, który między innymi ufundował podwójne noclegi, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, które ufundowało badania ergospirometryczne w swojej placówce, firma OneStar, która przekazała nagrody w postaci butów do biegania oraz specjalistycznych pasów na bidon dla biegaczy marki Louis Garneau (HYDRA LG2), firma Garmin fundująca akcesoria i upominki dla zawodników oraz sklep sportowy Polysport Wisła, którzy przekazał akcesoria dla biegaczy.

 

7b7e07df6d9d82

 

 

Niezależnie od warunków atmosferycznych organizatorzy zapraszają pasjonatów biegów i Nordic Walkingu do rejestracji i wspólnej zabawy na Górskiej Przygodzie.

 

Rejestracja on-line dostępna na stronie www.sportpelenpasji.pl

Wydarzenie na facebooku gdzie co rusz pojawiają się nowinki związane z imprezą:

https://www.facebook.com/events/287016571496455/?fref=ts

Komentarze Facebook
Poprzedni artykułPacemaker – pomocnik czy koszmar biegacza?
Następny artykułBiegacz na diecie – Kalorie to nie wszystko
Tomasz Peisert
Redaktor naczelny i właściciel portalu, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, tworząc rozmaite teksty/felietony, prowadząc biegowe akademie i warsztaty. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Dzięki swojej dociekliwości doprowadził do wyjścia na jaw wielu mrocznych spraw z biegowego światka. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km 35:19.