Bieg Górska Przygoda w Wiśle coraz bliżej!

0
GÓRSKA PRZYGODA

Listopad zbliża się wielkimi krokami. Jesienne słoty i chłód nie zachęcają do treningów, na które uciekamy raczej na siłownię. Na przekór temu, stowarzyszenie Sport Pełen Pasji wspólnie z Hotelem Podium w Wiśle oraz Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix zapraszają wszystkich do rozgrzania jesiennej atmosfery i „wybiegania” lepszej pogody!

15 listopada właśnie w Wiśle zorganizowany zostanie jedyny taki bieg Górska Przygoda . Na dystansie 14 km rywalizować będą ze sobą biegacze i biegaczki oraz Nordic Walkingowcy.

 

baner_800x300

 

Dla uczestników przygotowano ciekawe nagrody za miejsca na podium oraz pamiątkowe medale za udział w imprezie i ukończenie trasy. Wśród sponsorów głównych naszej imprezy znaleźli się:
Hotel Podium, który między innymi ufundował podwójne noclegi, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, które ufundowało badania ergospirometryczne w swojej placówce, firma OneStar, która przekazała nagrody w postaci butów do biegania oraz specjalistycznych pasów na bidon dla biegaczy marki Louis Garneau (HYDRA LG2), firma Garmin fundująca akcesoria i upominki dla zawodników oraz sklep sportowy Polysport Wisła, którzy przekazał akcesoria dla biegaczy.

 

7b7e07df6d9d82

 

 

Niezależnie od warunków atmosferycznych organizatorzy zapraszają pasjonatów biegów i Nordic Walkingu do rejestracji i wspólnej zabawy na Górskiej Przygodzie.

 

Rejestracja on-line dostępna na stronie www.sportpelenpasji.pl

Wydarzenie na facebooku gdzie co rusz pojawiają się nowinki związane z imprezą:

https://www.facebook.com/events/287016571496455/?fref=ts

Komentarze Facebook