Bieg Montera – pobiegnij i oddaj hołd bohaterom!

Przypominamy, że trwają zapisy do Biegu Montera. To wyjątkowe sportowe wydarzenie na terenie województwa podkarpackiego powinno zainteresować miłośników biegania, zwłaszcza tych, którzy czują się prawdziwymi patriotami. Bieg startuje 1 sierpnia czyli w 71 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, a trasa prowadzi z Przeworska do Gniewczyny Łańcuckiej (dystans półmaratoński). Dopełnieniem części biegowej będą uroczyste obchody patriotyczne.

Warto pobiec w tym biegu i oprócz rywalizacji sportowej, oddać hołd bohaterom sprzed lat. 

Bieg rozegra się na dystansie półmaratońskim i będzie niewątpliwie jedną z najciekawszych imprez sportowych w tej części Polski! 

Organizator przewidział nagrody finansowe dla najlepszych zawodników w kategorii OPEN oraz w klasyfikacji dla najszybszych zawodników i zawodniczek z Polski. Będą również dodatkowe kategorie, a także loteriada i wiele innych atrakcji!

Biegologia.pl jest patronem medialnym imprezy.

 

Zapisy na stronie:

http://www.monter.przeworsk.com.pl/bieg

 

plakat_bieg_montera

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDZIEŃ PEŁEN WYZWAŃ
Następny artykułZ piekła Sudanu na olimpijskie areny. Przedsprzedaż książki „Bieg po życie”
Tomasz Peisert

Redaktor naczelny, współwłaściciel, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, prowadząc grupy treningowe oraz tworząc poczytne teksty/felietony. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km – 35:19.