Zapraszamy na trzecią edycję imprezy sportowej „Biegiem na Bagry!”, podczas, która odbędzie się już 23 kwietnia 2017 roku w Krakowie. Do wyboru jest bieg crossowy na dystansie 10 km (Bieg główny) lub 3 km (jedno okrążenie zalewu). Oprócz tego zorganizowane zostaną biegi dla najmłodszych.

 

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki”. Poprzednie edycje Biegiem na Bagry! okazały się ogromnym sukcesem, co widać zarówno po liczbie uczestników, oraz niezliczonej liczbie pozytywnych komentarzy na temat organizacji i atmosfery panującej podczas zawodów. Głównym celem wydarzenia jest udowodnienie mieszkańcom Krakowa, iż wcale nie muszą opuszczać miasta, aby odnaleźć odrobinę spokoju i zieleni. Dzięki organizacji biegu zwrócono uwagę na potrzebę zagospodarowania tego niedocenianego dotąd obszaru, które dziś jest bardzo popularnym miejscem odpoczynku i rekreacji mieszkańców Krakowa. Na uczestników czekają w pakietach startowych dobrej jakości koszulki techniczne oraz na mecie wyjątkowe, odlewane medale.

 

Partnerami wydarzenia są Gmina Miejska Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Klub Żeglarski Horn Kraków i AZS Kraków. Impreza organizowana jest pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Pana Józefa Pilcha oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej: http://itmbw.pl oraz www.fb/biegiemnabagry

 

PAKIETY PROMOCYJNE

Mamy też dla czytelników Biegologii promocyjne pakiety na bieg zarówno na 10km jak i na 3km!

http://tomaszpeiser.nazwa.pl/wp/produkt/biegiem-na-bagry-23-04-2017-krakow-10km-pakiet-startowy/

http://tomaszpeiser.nazwa.pl/wp/produkt/biegiem-na-bagry-23-04-2017-krakow-3km-pakiet-startowy/

Komentarze Facebook