fot. Karol Kolba

Organizatorzy Biegu Niepodległości w Żaganiu wprowadzają nową kategorię specjalną! Widząc, że impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem organizatorów innych zawodów biegowych wprowadzona zostanie na 10 km kategoria Organizatorzy biegów. Zarówno indywidualna, jak i drużynowa. Obie o puchar portalu Biegologia.pl (jesteśmy patronem medialnym tej imprezy)

W klasyfikacjach indywidualnych o puchar portalu Biegologia.pl nagrodzone zostaną trzy najlepsze kobiety i trzech najlepszych mężczyzn. Otrzymają oni puchary oraz drobne upominki.

Natomiast dla najlepszych drużyn czekają puchary!

Każdy z zawodników, który chce być sklasyfikowany w tej kategorii, musi okazać w czasie weryfikacji zaświadczenie potwierdzające, że jest się bezpośrednim organizatorem zawodów biegowych.

Podstawą do zaliczenia miejsca w klasyfikacji drużynowej będzie trzech najlepszych zawodników z danej drużyny bez względu na płeć, pod warunkiem wpisania jednobrzmiącej nazwy drużyny na karcie zgłoszenia (jeżeli zgłosiliście się przed wprowadzeniem tej kategorii, prześlijcie maila z prośbą o zmianę na adres: biuro@hsmedia.pl). O zwycięstwie w tej klasyfikacji decyduje najniższa suma czasów trzech jej członków (zgłoszonych może być piątka zawodników), bez względu na płeć.

W przypadku jeżeli chcecie być sklasyfikowanym w kategorii Organizatorzy biegów, prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@hsmedia.pl . Prosimy o podanie składu drużyny.

 

Do zobaczenia 11 lstopada w Żaganiu!

Komentarze Facebook