Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy za nami – Norbert Piekielny i Agnieszka Jerzyk zwyciężają

Piękna pogoda towarzyszyła nam na tegorocznej (a raczej już ubiegłorocznej) edycji Biegu Sylwestrowego w Trzebnicy. 1500 uczestników uczciło ten wyjątkowy dzień biegiem na 10 km. Jak zwykle było mnóstwo emocji, wspaniałe przebrania oraz atmosfera, która w opinii wielu jest najlepsza w Polsce!

Nie zabrakło także zaciętej sportowej rywalizacji – zwycięzcą biegu został Norbert Piekielny (Sokół Żmigród) z czasem 31:36. Drugie miejsce zajął Wojciech Kowalski (WKS Śląsk Wrocław) z czasem 31:57, a trzecie Bartłomiej Stajniak (Asics Frontrunners), któremu pokonanie 10km trasy zajęło 32:12.

Wśród pań – pewne zwycięstwo odniosła Agnieszka Jerzyk w czasie 34:55. Drugie miejsce Anna Więcek (Kubutek Running Team Wrocław) – 39:53. Na ostatnim stopniu żeńskiego podium stanęła Justyna Olejniczak (AZS UAM Poznań) – 40:09.