Biegamy – Pomagamy rodzinie Szczepaniaków z Siemianic!

Rozbudź w sobie potrzebę przygody i pomagania. Porzuć ruchliwe ulice miasta i skuś się na biegową przygodę wśród lasów u stóp Wzgórz Trzebnickich.

Weź udział w biegu charytatywnym „Biegamy-Pomagamy”, malowniczą, crossową trasą, na której w sierpniu odbywa się „Bieg Oborygena”.

Pomożesz Rodzinie Szczepaniaków z Siemianic (koło Obornik Śląskich), którzy w pożarze stracili dom. Dochód z biegu zostanie przekazany Elżbiecie i Bogusławowi Szczepaniakom.

Trasa w ponad 90% prowadzi drogami leśnymi i szutrowymi w przepięknych lasach w Obornikach Śląskich niedaleko Wrocławia. Do wyboru przygotowano trzy pętle o długości 4.5 km, 7.5 km lub 10.4 km.

Udział w „Biegamy pomagamy” otwarty również dla osób uprawiających nordic walking.

Organizatorzy biegu (Grupa Biegowa Oborygeni) wpłaty za uczestnictwo przekażą rodzinie Szczepaniaków z Siemianic (koło Obornik Śląskich), która w pożarze straciła dom. Pomiar czasu zapewnia Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław.


DATA: 02 kwietnia 2017 r.
GODZINA: 11:00
START I META: Plac „Mój Rynek” przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2B
NAWIERZCHNIA: drogi leśne i szutrowe, asfalt (ok. 700m)

KOSZT UDZIAŁU (CEGIEŁKI): minimum 25 złotych (można zapłacić więcej)

ZAPISY >> http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2969


informacje: 
www.oborygeni.pl
trasa: https://www.endomondo.com/routes/775238175
Biegamy-Pomagamy: https://www.facebook.com/events/315766665492405/
Bieg Oborygena: https://www.facebook.com/BiegOborygena/
Pomoc dla Szczepaniaków: https://www.facebook.com/groups/369524906766169/
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł5 rzeczy, które mnie zszokowały na półmaratonie w Krakowie
Następny artykułFIT przepis tygodnia – bakłażany faszerowane!
Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Właściciel grupy medialnej MSI Media. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu - dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: