Biegostajl.pl – Wyróżnij się z tłumu!

biegostajl

Każdy biegacz lubi sportowy styl. To coś co nas łączy, pokazuje naszą siłę, ale i stawia wyzwania. Czym jednak jest sportowy styl i jak go najlepiej wyrazić? Można założyć koszulkę z biegu, ale… no właśnie – takie koszulki często są nieciekawe, kiepsko wykonane, a czasami wręcz obciachowe.

Biegostajl.pl chce to zmienić – dlatego oferujemy Wam absolutnie unikalny biegowy look – świetnie wykonane projekty graficzne na t-shirtach i bulzach oraz teksty, które podkreślą Twój biegowy styl to idealne propozycje dla wszystkich, którzy chcą się nosić „na biegowo”, ale nie nudno!

Biegostajl.pl pozwoli Ci się wyróżnić i pokazać, że Twoja pasja żyje nie tylko na treningu, ale także na co dzień. Pokaż ją światu już dziś!

Sprawdź naszą kolekcję >> Biegostajl.pl

 

71692_555dd2d6d3826

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzerwa w treningach – jak wpływa na formę biegacza?
Następny artykułBiegaczu – nie startuj bez sensu gdzie popadnie!

Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu – dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: marcin.sielowski@msimedia.pl