Chcesz przetestować nowe NB Fresh Foam Zante i Boracay?

Sezon na bieganie trwa cały rok, ale cztery razy w roku New Balance prezentuje ulepszone wersje swoich flagowych butów do biegania. W tegorocznym sezonie absolutnym hitem będą modele oparte na technologii NB Fresh Foam z serii Zante oraz Boracay, które świetnie sprawdziły się na rynku amerykańskim.

Warto podkreślić, że w nadchodzącym sezonie biegowym w butach z technologią FreshFoam będzie trenować i startować Yared Shegumo, główny faworyt DOZ Maratonu w Łodzi. Wicemistrz Europy z Zurychu od grudnia intensywnie trenuje w Etiopii pod sztandarem New Balance. Warto zaznaczyć, że start w Łodzi będzie dla niego jedynym maratonem w tym roku w Polsce.

yared
Czas to jedna z najcenniejszych rzeczy jaką mamy, dlatego firmie NB jako przedstawicielowi jednej z najstarszych marek biegowych na świecie zależy, aby więcej czasu poświęcać na bieganie niż na czytanie o tym. Dlatego idąc z duchem czasu chcieliby zaprosić do aktywnego śledzenia ich kanału na Instagramie (www.instagram.com/newbalancebieganie) gdzie na bieżąco będą zdradzać Wam szczegóły związane z nową kolekcją biegową.

W tajemnicy zdradzamy, że w ciągu najbliższych kilku tygodni wybiorą swoich testerów, którzy jako pierwsi w Polsce będą mieć możliwość przetestowania serii Boracay i Zante.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNie biegam, bo się wstydzę. Zapomnij, że takie zdanie istnieje!
Następny artykuł10 najpopularniejszych pytań o bieganie
Tomasz Peisert

Redaktor naczelny i właściciel portalu, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, tworząc rozmaite teksty/felietony, prowadząc biegowe akademie i warsztaty. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Dzięki swojej dociekliwości doprowadził do wyjścia na jaw wielu mrocznych spraw z biegowego światka. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km 35:19.