fot.tvn.pl

Dariusz Michalczewski pięciokrotny mistrz świata w wadze półciężkiej (IBF, WBO i WBA) i jeden z najbardziej znanych bokserów polskich, będzie ambasadorem biegu Półmaraton Szlakiem Riese w Głuszycy. Bieg odbędzie się dnia 2 lipca 2016 roku o godzinie 12:00, start przy ulicy Leśnej w Głuszycy. Trasa wyłącznie szutrowa i leśna, dystans biegu 21,5 km (suma przewyższeń 770 m).
Wszyscy uczestniczący naszego biegu będą mieli możliwość na osobiste spotkanie z tym utalentowanym bokserem.

O godzinie 12:00 Pan Darek będzie na linii startu Półmaratonu Szlakiem Riese i da sygnał do rywalizacji biegowej dla zawodników.
Przewidzieliśmy szereg atrakcji. O godzinie 10:00 w sali nad biurem zawodów odbędzie się wykład na temat historii podziemi Riese. Zostaną omówione naziemne budowle kompleksu Riese, które będą mieli okazję zobaczyć uczestnicy półmaratonu. Poprowadzi go Pan Grzegorz Borensztejn przewodnik po Poziemnym Mieście Osówka.

Od godziny 12:00 na Stadionie Miejskim w Głuszycy zostaną rozegrane gry i zabawy dla dzieci.
Natomiast o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Głuszycy odbędzie się spotkanie Panem Darkiem Michalczewskim.
Wpisowe tylko 10 zł, a w dniu zawodów 15 zł. Zasdy uczestnictwa w biegu znajdziecie na stronie: http://www.waligoraruncross.pl/index.php?akcja=riese.

Zapraszamy serdecznie.

Komentarze Facebook