Dla schronisk biegamy, bo psiaki kochamy – poszukujemy liderów!

Jakiś czas temu pisaliśmy o naszej akcji „Dla schronisk biegamy, bo psiaki kochamy”. To cykl charytatywnych biegów w różnych miastach w Polsce z których dochód przeznaczamy na lokalne schroniska. Pierwszy bieg już 1 lipca w Poznaniu. Chcemy się rozwijać i pomagać jak najwięcej, ale bez Waszej pomocy byłoby to bardzo trudne. Dlatego też poszukujemy liderów/liderki na poszczególne miasta w których planujemy przeprowadzić nasze biegowe akcje.

 

 

Kim jest lider?

To osoba, która pomoże nam koordynować bieg w danym mieście. Ktoś kto kocha zarówno bieganie jak i czworonogi. Zasugeruje trasę, ogarnie chociaż kilku wolontariuszy, spróbuje namówić trochę osób/znajomych do startu czy też skontaktuje się z lokalnymi mediami. Z taką osobą będziemy oczywiście w stałym kontakcie mailowo-telefonicznym.

Dla liderów będziemy mieli specjalne koszulki w których pojawią się oni na poszczególnych biegach. To niezwykle piękna i szlachetna funkcja, a dla nas to nieoceniona pomoc, ponieważ w wielu miastach będziemy pierwszy raz więc przydadzą nam się osoby, które znają swój teren i będą gotowe być dla nas swego rodzaju przewodnikami.

Aktualnie poszukujemy liderów dla miast:

Szczecin

Warszawa

Wrocław

Trójmiasto

Łódź

Kraków

Bydgoszcz

Elbląg

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na maila: dlaschroniskbiegamy@gmail.com