Ależ to były emocje! Do ostatniej chwili ważyły się losy tego, kto przejdzie do kolejnego, finałowego etapu Plebiscytu! Dziękujemy za udział w pierwszym etapie wszystkim kandydatkom i kandydatom, którzy odważnie i do ostatnich sekund (jak to biegacze), walczyli o miejsce w finałowej szóstce!

Do drugiego etapu zgodnie z regulaminem zakwalifikowało się 6 biegaczek i 6 biegaczy, którzy uzyskali największą ilość głosów w pierwszym etapie głosowania!

I to właśnie oni powalczą o super nagrody od naszych sponsorów!

Głosowanie będzie odbywać się tak jak w poprzednim etapie za pomocą SMS, którego koszt wynosi 2,46 PLN z VAT. Aby oddać ważny głos należy wysłać sms na numer 7255 wpisując kod kandydata lub kandydatki.Sponsorami konkursu są:

Hotel Aquariuss

Hotel Aquarius z Kołobrzegu, który dla zwyciężczyni oraz zwycięzcy ufundował trzydniowy pobyt. Voucher uprawnia do pobytu 3-dniowego (dwa noclegi) dla dwóch osób ze śniadaniami w formie bogatego bufetu, nielimitowanym korzystaniem z kompleksu basenów i saun, siłowni i wejściem do Aquarius CLUB & LOUNGE.

Newline Polska, który zdobywczynię oraz zdobywcę 2 miejsca ubierze w komfortowy zestaw odzieży biegowej.

Be Harmony, który obdaruje specjalnym, świątecznym zestawem  wraz z pakietem znakomitych batonów proteinowych biegaczkę i biegacza z najniższego stopnia podium.

 

Zaczynamy zatem głosowanie w drugim FINAŁOWYM etapie, które potrwa do 3 stycznia 2018 do godz. 22:00!

REGULAMIN KONKURSU

 

Przejdź do panelu do głosowania – KLIKAJĄC PONIŻEJ:

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki głosowania będą pojawiać się na stronie biegologia.pl

Wyniki będą aktualizowane 1 raz dziennie.

Komentarze Facebook