Już tylko 3 dni dzielą nas od pierwszej edycji wyjątkowo słodkiego wydarzenia sportowego w Poznaniu. 14 lutego poznańską Cytadelę opanują entuzjaści biegania i czekolady! Na to wydarzenie wielu czeka z utęsknieniem, a o popularności biegu świadczy tempo w jakim wypełniła się lista startowa. Ponad 700 osób zapisało się w zaledwie kilka godzin co się raczej nie zdarza w przypadku pierwszych edycji biegu.

Start i meta zlokalizowane są w pobliżu restauracji Tarasy Cytadeli, która jest jednym z partnerów imprezy. O godz. 12:00 nastąpi start biegu głównego, a do pokonania będzie 5km po alejkach parkowych. Na mecie będą czekać na biegaczy bardzo atrakcyjne „czekoladowe” medale oraz strefa cateringu czekoladowego, w której będzie można uzupełnić spalone kalorie.

organizatorzy i partnerzy

 

Bieg wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i nie ma się czemu dziwić – impreza wyróżnia się na tle innych wyjątkową formułą, a sama lokalizacja startu i mety ma miejsce w niezwykle klimatycznej części Parku.

Wśród uczestników są zarówno doświadczeni biegacze z rekordami życiowymi poniżej 16 minut jak i osoby, dla których udział w Biegu Czekoladowym będzie debiutem, a jako że limit wynosi 60 minut, nikt nie powinien mieć problemu z ukończeniem. Pewną ciekawostką jest fakt, że pomimo, iż dystans to zaledwie 5km – na bieg przyjadą zawodnicy nawet z bardzo odległych zakątków Polski i zza granicy.

Jako współorganizatorzy biegu wierzymy, że impreza na stałe zagości w kalendarzu poznańskich biegów i będzie dla wielu pierwszym startem otwierającym sezon.

Bieg zapewne by się nie odbył gdyby nie główny sponsor – Centrum Medyczne Dynasplint.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają atrakcyjne, słodkie upominki od CHOCOLISSIMO – firmy wytwarzającej fantazyjne wyroby z eksluzywnej czekolady. Specjalne nagrody od naszych partnerów otrzymają również zawodnicy z dalszych miejsc w stawce, co również powinno ucieszyć wiele osób.

Będzie słodko, energetycznie, ale zapewne nie zabraknie również zaciętej sportowej rywalizacji. Bądźcie z nami na starcie 14 lutego o 12:00! Dla kibiców restauracja Tarasy Cytadeli przygotowała specjalną ofertę promocyjną na zakup przepysznej gorącej czekolady, która umili oczekiwanie na zawodników.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.biegaczkoladowy.pl oraz na fanpage’u https://www.facebook.com/biegczekoladowy

Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat imprezy

plakat bieg

 

 

 

Komentarze Facebook