II Cross Trzebnicki | Galeria zdjęć z biegu

Trzebnica – gmina wspierająca sport! Jeśli chodzi o biegaczy to zdecydowanie zgadzam się z tym sloganem reklamowym :) Mamy comiesięczny cykl biegów przełajowych, międzynarodowy Bieg Sylwestrowy i od zeszłego roku Cross Trzebnicki rozgrywany na rewelacyjnej tresie w Lesie Bukowym.

Minionej niedzieli rozegrano już II edycję Crossu Trzebnickiego. W iście wiosennej scenerii 180 biegaczy i biegaczek wyruszyło na wymagającą, niemal górską trasę. Trzy pętle o łącznej długości ok. 10 km najszybciej pokonał Tomasz Sobaczyk z czasem 36.59.  Wśród pań najszybsza była to Danuta Piskorowska, a jej wynik to 43.49.

Tradycyjnie Stowarzyszenie PRO RUN Wrocław zadbało o profesjonalne i bezproblemowe  przeprowadzenie rywalizacji sportowej.  Już dziś zapraszamy na III Cross Trzebnicki w przyszłym roku :)

Zapraszamy do obejrzenia sporej galerii zdjęć przygotowanej przez KHP HYDRA

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPolak – Bartosz Mazerski – zwycięzcą maratonu na Antarktydzie!
Następny artykułCOMPRESSPORT – kompresja vs nauka [Test Biegologia.pl]

Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu – dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: marcin.sielowski@msimedia.pl