Jacek MEZO Mejer – znakomity sezon z wysypem życiówek!

fot. Justyna Grzywaczewska / citytrail.pl

Jacek Mejer (33l.) – muzyk znany bardziej jako Mezo biega rewelacyjnie w tym sezonie. W kwietniu uzyskał 1:23:23 podczas 8 Poznań Półmaratonu, dwa tygodnie później złamał 3h w maratonie podczas Orlen Warsaw Marathon (2:58:20). Ten wynik poprawił jeszcze w październiku uzyskując 2:55:29. 11 listopada doszła do tego życiówka na 10km w Biegu Niepodległości w Warszawie (37: 14).

 

Szczęśliwy Mezo na mecie 16. PKO Poznań Maratonu. źródło - mezo.pl
Szczęśliwy Mezo na mecie 16. PKO Poznań Maratonu. źródło – mezo.pl

Choć dla wielu sezon już się zakończył – raper z Poznania bije kolejne rekordy! W dzisiejszym trzecim biegu z cyklu Grand Prix City Trail na poznańskiej Rusałce, na dystansie 5km uzyskał równe 18:00 (według oficjalnych wyników, bo według jego zegarka 17:59). To jednak nieistotne – liczy się fakt, że Mezo wciąż jest w znakomitej formie i ten sezon może bez wątpienia uznać za bardzo udany!

Co mu przyniesie rok 2016? Nasz najszybszy raper z pewnością ma apetyt na więcej, a ponieważ biegacze mają bardzo podobny sposób myślenia – nie trudno się domyślić, że w głowie powoli pojawiają się takie wyniki jak 36:59/1:19:59/2:49:59. Trzymamy za niego kciuki i życzymy kolejnych sukcesów i złamanych barier.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł15 grudnia ruszają zapisy do 9 Poznań Półmaratonu – opłata startowa przeraża biegaczy
Następny artykułCity Trail Poznań – bieg 3 Galeria zdjęć
Tomasz Peisert
Redaktor naczelny, współwłaściciel, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, prowadząc grupy treningowe oraz tworząc poczytne teksty/felietony. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km - 35:19.