Jak to działa?

 

Promocyjne Pakiety to jedyny w Polsce panel oparty na aktywnym systemie współpracy pomiędzy Organizatorami biegów, portalem biegowym i biegaczami. Dzięki niemu możesz pobiec w danej imprezie płacąc za nią mniej niż aktualnie kosztuje. Brzmi świetnie prawda? Poniżej krótki opis jak to działa w praktyce.  

 

Jak to działa?

Mechanizm działania jest prosty: Panel, w którym się właśnie znajdujesz zawiera pakiety startowe na różne biegi w Polsce, które możesz kupić w cenie niższej od aktualnie panującej w regulaminie. Przegapiłeś pierwszy termin wpłat i Twój półmaraton zamiast 50 zł kosztuje już 80? Nie musisz tyle płacić! Wystarczy, że zakupisz go przez nasz PANEL, a zapłacisz 20 zł mniej. Startujesz w drogim biegu ultra gdzie opłata to 200 zł? Dzięki naszemu panelowi zapłacisz 160 zł. Ty kupujesz pakiet u nas tak jak byś kupował jakiś produkt w sklepie biegowym, po otrzymaniu potwierdzenia przelewu przesyłamy Twoje dane do Organizatora imprezy, który wpisuje Cię na listę startową i oznacza jako zapłaconego. Gdy potrzebujemy dodatkowych informacji jak np. rozmiar koszulki czy typ posiłku po biegu – kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Proste, wygodne i do tego opłacalne. 

 

Jak to możliwe i czy to legalne?

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości – spieszymy z wyjaśnieniem. Pakiety, które tutaj widzicie otrzymaliśmy od Organizatorów biegów, w których jesteśmy partnerem lub patronem medialnym. Innymi słowy – my pomagamy w promocji danej imprezy, a w zamian otrzymujemy określoną ilość pakietów, które mamy prawo sprzedać w tym właśnie panelu. Wszystko odbywa się zgodnie z umową zawartą pomiędzy naszym portalem, a Organizatorem biegu.

 

Na jakie biegi będziemy mieli pakiety?

Chcielibyśmy na wszystkie, ale z pewnością tak nie będzie :) Będziemy mieć pakiety na biegi uliczne, dyszki, półmaratony, maratony, biegi górskie, ultra, być może także na biegi przeszkodowe.

 

Czy cena pakietu na Biegologii będzie zawsze niższa od panującej w regulaminie biegu?

Przeważnie TAK. Nasze ceny zawsze będą o około 20-25% niższe od aktualnej ceny Organizatora. Nie będziemy stosować metod z pogranicza „lichwy” i nawet gdy będziemy mieć pakiety na biegi, w których limit bardzo szybko się wyczerpuje lub jest prowadzone losowanie, to wtedy pobierzemy opłatę taką jaka panowała w ostatnim terminie zapisów. Będzie to jedyny przypadek gdy nie będzie taniej, bo będziemy dysponowali wówczas tzw. pakietami deficytowymi. Nasze opłaty nigdy jednak nie będą sztucznie naciągane aby wyciągać z Was dodatkowe pieniądze. Chcemy być fair i tego samego oczekujemy od Was dlatego przed zakupem zapoznajcie się z naszym krótkim Regulaminem dla Kupujących.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania/wątpliwości to pisz śmiało na maila: pakiety@tomaszpeiser.nazwa.pl lub dzwoń pod numer: 660 374 120 lub 692 841 958