Jaki prezent dla biegacza? Przykładowe pomysły.

Jeśli ktoś z Twojej rodziny lub najbliższego otoczenia biega, możesz obdarować go prezentem związanym z jego pasją. Nie musi to być prezent drogi i markowy, czasem warto kupić coś niekonwencjonalnego albo nawet praktycznego. Przedstawiamy Wam przykładową listę prezentów dla biegaczy, którymi możecie obdarowywać według upodobania i według zasobności Waszego portfela.

 

jabra
Bezprzewodowe słuchawki Jabra Sport Pace, odporne na warunki atmosferyczne, kompatybilne z aplikacją zarządzającą treningiem – wymarzony prezent dla biegacza.

 

Słuchawki do biegania

Bieganie z muzyką to nieodłączny element treningu wielu amatorów biegania. Byleby były to słuchawki, które są wygodne i nie wypadają z ucha co kilka kroków. Wtedy nasze ulubione rytmy żwawo porywają nas do biegu. Gdy jeszcze do tego dorzucimy opaskę na ramię na smartfon – mamy muzyczny komplet gadżetów na trening, który idealnie sprawdzi się na prezent.

Coraz częściej biegacze sięgają po słuchawki bezprzewodowe, wersja trochę droższa ale o wiele wygodniejsza i praktyczna.

Cena prezentu: słuchawki 80-200zł, bezprzewodowe ponad 300zł + opaska na smartfon od. 30zł