Wielu biegaczy ma dylemat gdzie kupować odżywki i jakie kupować aby były dobrej jakości i jednocześnie w przyzwoitej cenie. Takie właśnie pytania spływają do naszej redakcji bardzo często. Coraz większy wybór na rynku, mnogość marek i spory procent produktów, które niestety są po prostu kiepskie. A gdyby tak mieć możliwość stałego dostępu do odżywek, które nie dość, że byłby smaczne, wysokiej jakości, to do tego można by je było kupić taniej niż w sklepie? Gdyby tak mieć stały dostęp do zniżek przez cały rok, a nie tylko od święta? 

Od przyszłego tygodnia oficjalnym partnerem naszego serwisu zostanie Radello – dystrybutor takich marek Honey Stinger, Dextro Energy czy Sportsbalm. To produkty najwyższej jakości, których sami używaliśmy wielokrotnie i których jesteśmy całkowicie pewni. Zasadą tego dystrybutora jest wybór produktów jak najwyższej jakości stąd też nie znajdziecie ich chociażby w popularnych sieciówkach. 

Owocem naszej współpracy będzie specjalny system dzięki, któremu będziecie mogli kupować odżywki tych oraz innych firm w cenach niższych niż te jakie obowiązują w sklepie. I tak – każdy czytelnik naszego serwisu otrzyma 10% rabat na zakupy jeśli zrobi je za pośrednictwem naszego portalu.  

Zakupów będzie można dokonywać klikając w specjalny banner, który będzie znajdował się na naszej stronie głównej. Podczas takich zakupów na hasło: Biegologia każdy czytelnik otrzyma 10% zniżki. Być może sama zniżka nie powala swoją wielkością, ale pamiętajcie, że nie jest to jednorazowa akcja, ale stała oferta tylko dla czytelników Biegologii. To tak jakby produkty z Waszego ulubionego sklepu przeniesiono do jakiejś innej hali gdzie wszystkie moglibyście kupić 10% taniej. Czyż nie byłoby więc warto się tam wybrać, zwłaszcza gdyby taka hala była tuz obok? Tutaj jest podobnie, a nawet lepiej, bo nie tracisz czasu – po prostu jednym kliknięciem wchodzisz na Biegologię i robisz tańsze zakupy.  

Oprócz tego co jakiś czas będziemy organizowali specjalne konkursy oraz akcje związane z tymi właśnie markami. Warto więc nie tylko kupować, ale i uważnie obserwować naszą stronę i fanpage.

Cały system ruszy w przyszłym tygodniu, a jeśli jeszcze nie znacie żeli Honey Stinger czy pastylek Dextro Energy i nie macie pewności co do nich, to dziś jest dobra okazja by również kupić je taniej, bo od dziś trwa akcja Black Friday. Do końca tygodnia możecie je kupić z 25% zniżką + na hasło Biegologia otrzymać specjalny upominek.  

honey-stinger

 

 

 

Komentarze Facebook