KONKURS!!! 24 – 29 lipca (wygraj buty New Balance 1080)

Startujemy z nowym konkursem dla wszystkich czytelników Biegologii!!!

 

Co trzeba zrobić żeby wygrać?

Należy wykazać się kreatywnością i ułożyć hasło, w którym jednocześnie zachęcicie innych do czytania portalu Biegologia.pl i biegania w butach firmy New Balance. 

Wśród najciekawszych haseł wybierzemy finałową piątkę, którą przedstawimy w poniedziałek ( rano 28.07). Od tego momentu będą decydować już Wasze głosy – osoba, która w ciągu 24h zbierze największą liczbę lajków dostanie od nas bardzo fajne buty New Balance, słynny model 1080.

Imię i nazwisko zwycięzcy podamy we wtorek 29 lipca do godz. 12

Swoje propozycje wpisujcie tutaj, w komentarzach – pod tekstem konkursowym. Do dzieła – liczymy na Waszą pomysłowość :) 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzybkie Monako – grad najszybszych wyników sezonu
Następny artykułProblemy i urazy skórne biegaczy – kompendium wiedzy
Tomasz Peisert

Redaktor naczelny, współwłaściciel, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, prowadząc grupy treningowe oraz tworząc poczytne teksty/felietony. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km – 35:19.