Konkurs Hotel Bristol Busko ART & SPA. Uproszczone zasady!

Drodzy czytelnicy naszego portalu! Zdecydowanie macie rację! Organizowanie konkursu, w którym zwycięzcę wyłania się na podstawie zliczania ilości lajków na profilu FB nie jest „FAIR”. To nie ilość znajomych na FB, ale jakoś pracy ma zdecydować o wygranej w konkursie.

Dlatego wspólnie z partnerem i fundatorem głównej nagrody [ Hotel Bristol Busko ] podjęliśmy decyzję o uproszczeniu zasad. Oto one:


1. Do 6.03.2015 do godziny 12:00 czekamy na wierszyk [wszystkie odmiany, również „biały”] na temat Twojego treningu biegowego, w którego treść zostanie wpisana nazwa „Hotel Bristol”

- REKLAMA -

2. Jedna osoba może nadesłać tylko jedną pracę

3. Prace proszę nadsyłać za pośrednictwem formularza znajdującego się poniżej

4. Każdy uczestnik powinien polubić profile facebook.com/bristolbusko oraz facebook.com/biegologia

5. Zwycięzcę konkursu wyłoni JURY składające się z przedstawicieli Biegologii oraz Hotelu Bistrol

6. Dane zwycięzcy zostaną podane najpóźniej 9.03.2015 na portalu biegologia.pl oraz na profilach facebook.com/bristolbusko oraz facebook.com/biegologia


[contact-form-7 id=”35580″ title=”Konkurs_Hotel Bristol”]


Szczegółowe informacje znajdziecie na podstronie konkursowej >>

Zapraszamy do zabawy!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRuszyły zapisy do 20.JUBILEUSZOWEGO MIĘDZYNARODOWEGO BIEGU ULICZNEGO – 15km w Jaworznie!
Następny artykułQuiz Biegowy [27.02.2015]
Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Właściciel grupy medialnej MSI Media. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu - dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: