Konkurs Hotel Bristol Busko ART & SPA. Uproszczone zasady!

Drodzy czytelnicy naszego portalu! Zdecydowanie macie rację! Organizowanie konkursu, w którym zwycięzcę wyłania się na podstawie zliczania ilości lajków na profilu FB nie jest „FAIR”. To nie ilość znajomych na FB, ale jakoś pracy ma zdecydować o wygranej w konkursie.

Dlatego wspólnie z partnerem i fundatorem głównej nagrody [ Hotel Bristol Busko ] podjęliśmy decyzję o uproszczeniu zasad. Oto one:


1. Do 6.03.2015 do godziny 12:00 czekamy na wierszyk [wszystkie odmiany, również „biały”] na temat Twojego treningu biegowego, w którego treść zostanie wpisana nazwa „Hotel Bristol”

2. Jedna osoba może nadesłać tylko jedną pracę

3. Prace proszę nadsyłać za pośrednictwem formularza znajdującego się poniżej

4. Każdy uczestnik powinien polubić profile facebook.com/bristolbusko oraz facebook.com/biegologia

5. Zwycięzcę konkursu wyłoni JURY składające się z przedstawicieli Biegologii oraz Hotelu Bistrol

6. Dane zwycięzcy zostaną podane najpóźniej 9.03.2015 na portalu biegologia.pl oraz na profilach facebook.com/bristolbusko oraz facebook.com/biegologia


[contact-form-7 id=”35580″ title=”Konkurs_Hotel Bristol”]


Szczegółowe informacje znajdziecie na podstronie konkursowej >>

Zapraszamy do zabawy!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRuszyły zapisy do 20.JUBILEUSZOWEGO MIĘDZYNARODOWEGO BIEGU ULICZNEGO – 15km w Jaworznie!
Następny artykułQuiz Biegowy [27.02.2015]

Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu – dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: marcin.sielowski@msimedia.pl