KONKURS kulinarny: Twoje danie po treningu

Biegasz i lubisz gotować? Masz swoje ulubione przepisy? Podziel się jednym z nich z naszą redakcją. Rozpoczynamy kulinarny konkurs biegowy, a jako że mamy już grudzień, to tematem konkursu będzie – kaloryczny i rozgrzewający posiłek po treningu.

Swoje przepisy przesyłajcie na maila: aleksandra.peisert@tomaszpeiser.nazwa.pl do końca tygodnia (niedziela 07.12.2014 godz. 23:59).

Wśród nadesłanych przepisów wybierzemy trzy, które wydadzą nam się najbardziej smaczne – przyrządzimy je i wybierzemy zwycięskie danie:)

Zwycięzcę lub zwyciężczynię naszego konkursu ogłosimy w przyszłym tygodniu jak się najemy:) A tak serio – we wtorek 9 grudnia w godzinach porannych na stronie głównej Biegologia.pl i na naszym fanpejdżu.

Nagrodą w konkursie jest bardzo fajna książka wydawnictwa Inne Spacery – Książka kucharska dla aktywnych.

Czekamy na Wasze propozycje i już nam ślinka cieknie:)

 

ksiazka-kucharska-dla-aktywnych-waga-startowa-b-iext26755077

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzybkość według New Balance
Następny artykułSzukasz prezentu na Mikołaja? Oto propozycje od New Balance!
Tomasz Peisert

Redaktor naczelny i właściciel portalu, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, tworząc rozmaite teksty/felietony, prowadząc biegowe akademie i warsztaty. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Dzięki swojej dociekliwości doprowadził do wyjścia na jaw wielu mrocznych spraw z biegowego światka. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km 35:19.