Kurtka do biegania New Balance Heat Hybrid

Nowa kurtka od New Balance z kolekcji Head Hybrid, przeznaczona jest do treningów w niskich temperaturach. Wykonana z najwyższej jakości oddychającego poliestru, idealnie nadaje się do treningów w trudnych zimowych warunkach. W kurtce z kolekcji “Heat Hybrid” trenuje już m.in. wicemistrz Europy w maratonie oraz ambasador New Balance – Yared Shegumo. Jak sam przyznał, spełnia ona jego najśmielsze oczekiwania pod względem technologicznym, jak i treningowym.

Dlaczego warto wybrać tę kurtkę?

Kurtka New Balance Heat Hybrid nie jest przeznaczona do konkretnej dziedziny sportu. Została ona skonstruowana z myślą o każdej aktywności fizycznej w trakcie zimnej pogody. Kolekcja ta łączy w sobie dwie nowatorskie technologie:
– Polartec Alpha Fill, która zapewnia ciepło przy zachowaniu niskiej wagi
– New Balance Heat, dzięki któremu będziemy mieli komfort termiczny w trakcie treningu

Kurtka jest dostępna zarówno w wersji damskiej  jak i męskiej  w cenie 454,99 zł

Więcej informacji znajdziesz na:
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułORLEN Warsaw Marathon – ostatnie dni na zakup pakietu STANDARD
Następny artykuł31. Uliczny Bieg Sylwestrowy | Galeria zdjęć!
Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Właściciel grupy medialnej MSI Media. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu - dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: