Logowanie… biegów dodawanie…dyskutowanie…

Większość stałych czytelników BIEGOLOGII zapewne zwróciło uwagę na zmiany, które pojawiły się na portalu.  Coraz większa ilość merytorycznych treści wymusiła na nas przebudowę całej struktury strony głównej. W menu po prawej stronie pojawiła się bardzo przydatna wyszukiwarka… wpisz frazę i już za momencik „podamy na tacy” listę artykułów, w której podejmowaliśmy się wybranego tematu :)

Zaloguj się … aby współtworzyć BIEGOLOGIĘ :)
Statystyki mówią same za siebie. W ciągu pierwszych miesięcy naszej obecności w internecie udało nam się przkonać do naszego projektu sporą grupę stałych czytelników! Czas by nadać Wam prawa do współtworzenia BIEGOLOGII!

Baza imprez biegowych…
Naszą misją jest aktywne promowanie BIEGANIA. W odróżnieniu od innych portali biegowych, my nie pobieramy opłaty za promocję imprez biegowych. Teraz sami możecie dodać d0 naszej bazy swój ulubiony bieg… a my będziemy go promować na stronie głównej i w innych miejscach naszego portalu. Jedynie prosimy o rozsądne korzystanie z tej możliwości. Nieposłusznych hejterów będziemy karać, pozytywnych userów wspomagać :)
instrukcja>> Jak dodać bieg do bazy BIEGOLOGIA.pl?

Forum Biegowe…
Jest nas już ponad 20 000 UU. Taka grupa biegaczy powinna mieć swoje stałe i niezależne od FB miejsce do dyskusji.  Zapraszamy do korzystania z naszego Forum Biegowego :)

Co w przyszłości?
– możliwość prowadzenia własnego bloga,
– integracja profilu biegacza z bazą biegów i galerią biegów,
– mnóstwo merytorycznych treści :)

Zapisz się do newslettera
[wysija_form id=”1″]