Na prawie 8 km trasie, co najmniej 30 przeszkód znanych z innych biegów ekstremalnych (m.in. ściany, zasieki, stosy opon), ale również niespodzianek przygotowanych przez organizatorów, których nie uświadczysz gdzie indziej. Pogoria III, dookoła której przebiegać będzie trasa, to piękne jezioro, którego urozmaicona linia brzegowa sama w sobie może robić za ambitną trasę crossową.

Biegi z przeszkodami zyskują coraz większą popularność. Jest to wyzwanie dla biegaczy wszelkiego kalibru, którym „zwykłe” bieganie przestaje wystarczać – tych rywalizujących o nagrody, jak i tych walczących o ukończenie. Zwolennicy tego typu zawodów, startujący na najpopularniejszych tego typu imprezach (jak Runmagedon, Spartan Race),  gdzie frekwencja sięga ponad tysiąca osób, twierdzą, że kto raz przeżyje taką przygodę, na jednym starcie nie poprzestanie. Masakrator Run zapewni podobną dawkę wrażeń, ale za znacznie niższą cenę!

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 18 lat, nie mają przeciwwskazań do biegów długodystansowych oraz podpiszą oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Za pisemną zgodą rodziców, do startu dopuszczone zostaną również osoby, które w dniu zawodów będą miały ukończone 16 lat. Zawodnicy klasyfikowani będą w następujących kategoriach: indywidualna mężczyzn i indywidualna kobiet, drużynowa ( ilość osób w drużynie jest nieograniczona, na wynik końcowy składa się czas 2 najszybszych mężczyzn i 2 najszybszych kobiet z drużyny), służby mundurowe ( wojsko, straż pożarna, policja, itd.), najlepsze przebranie oraz „najlepsza klata”. Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem formularza   http://pozakreceni.pl/masakrator-run/,  w razie niewyczerpania limitu zawodników, istnieje również możliwość zgłoszeń bezpośrednio w biurze zawodów. Opłaty startowe wynoszą: 89 zł do 30.04.2016, a w dniu zawodów 100 zł.         

Dla czytelników Biegologia.pl i Maratony24.pl opłata wynosi tylko 50 zł! W tytule wpłaty należy dopisać Biegologia lub Maratony24.

Jeśli szukasz mocnych wrażeń, chcesz pokonać własne słabości, ta impreza jest dla Ciebie! Zmasakruj się 3 Maja w Dąbrowie Górniczej!

Albo przyjdź i zobacz, jak masakrują się inni… ”

Organizatorzy: Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie     Górniczej. Impreza częściowo sfinansowana dzięki dotacji z Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej.

masakra

Komentarze Facebook