Znamy już oficjalne wyniki tegorocznego konkursu o tytuł Mistera Polski Biegaczy 2016.  Po niezwykle zaciętej walce, a wręcz prawdziwej bitwie na głosy pomiędzy dwoma faworytami – Tomkiem Szajdą z Gniezna (który miał ogromne poparcie swoich sympatyków) i Wojtkiem Weinarem ze Świdwina, ostatecznie zwyciężył Wojtek, który również był bardzo wspierany przez swoich znajomych aż do samego końca. Warto dodać, ze przez długi czas chłopaki tasowali się jak czołówka peletonu kolarskiego i jeszcze godzinę przez ostatecznym rozstrzygnięciem – nie było wiadomo kto wygra. 

Na miejscu trzecim – Paweł Sadowski z Janowic Wielkich, który w pierwszej edycji również znalazł się na trzecim stopniu podium.

Wszystkim panom składamy ogromne gratulacje i słowa uznania za świetne umiejętności zaprezentowania się przed internetową publicznością! Gratulacje także dla całej reszty kandydatów chociaż zauważyliśmy, że kilku panów ewidentnie „przespało” konkurs, a szkoda, bo szansę miał każdy:) 

Zwycięzca – Wojtek Weinar to 23 latek ze Świdwina (woj. zachodniopomorskie). Ukończył m.in. Ironmena oraz 147km bieg ultra. Zapalony autostopowicz, a na co dzień strażak ochotnik w OSP Szczecin. Do niego właśnie trafią nagrody ufundowane przez naszych sponsorów – YOUCO, CrossRunShop, Honey Stinger Polska, Wydawnictwa Rebis oraz Newline.

Wojtka prosimy o kontakt na maila: redakcja@tomaszpeiser.nazwa.pl 

Pełne wyniki rywalizacji:

Komentarze Facebook