MuleBar oficjalnym partnerem Obozu Biegowego w Gorcach

Miło nam poinformować, że jednym z partnerów naszego sierpniowego obozu będzie firma MuleBar – producent żeli i batonów z całkowicie naturalnych składników.

MuleBar zadba aby podczas biegania po górach nie zabrakło Wam energii. Mamy przy tym czyste sumienie, ponieważ nie będziemy szprycować Was chemią tylko zapewnimy produkty wysokiej jakości, bez konserwantów i sztucznych barwników. Każdy uczestnik obozu otrzyma więc pakiet wielosmakowych żeli do wypróbowania.

Żele firmy Mule Bar testowaliśmy sami, o czym możecie przeczytać TUTAJ 

To tylko jeden z atutów naszego obozu, dlatego kto jeszcze nie zdecydowany – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą poniżej:

KLIKNIJ I SPRAWDŹ: OBÓZ BIEGOWY W OCHOTNICY DOLNEJ

 

A w takiej oto scenerii będziemy biegać już w sierpniu!

medium_b565dc25ae28be9521ebf7349215b7a2

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGenzebe – królowa hali! Rekord świata na 5000m!
Następny artykułMo Farah z najlepszym wynikiem na świecie na dystansie 2 mil!
Tomasz Peisert

Redaktor naczelny, współwłaściciel, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, prowadząc grupy treningowe oraz tworząc poczytne teksty/felietony. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km – 35:19.