Każdy biegacz lubi gdy jego medale prezentują się okazale. Wieszamy je w widocznym miejscu tak by każdy mógł je podziwiać – to normalne, w końcu pracujemy na nie ciężko trenując i każdy taki medal to inna historia i inne wspomnienia. Gdy kolekcja się powiększa wtedy zadajemy sobie pytanie – gdzie to wszystko pomieścić lub przynajmniej jak wyeksponować te najbardziej cenne?

Chcielibyśmy Wam zaprezentować znakomite rozwiązanie od firmy FIBER (wieszkinaubrania.pl).

 

Taki wieszak i już nikt nie będzie mieć wątpliwości za jaki sport
Taki wieszak i już nikt nie będzie mieć wątpliwości w jakim sporcie zdobyłeś swoje trofea;)

 

Tworzą oni wysokiej jakości wieszaki, na których medale prezentują się wyśmienicie. Co ich wyróżnia?

Przede wszystkim wysoka jakość oraz precyzja wykonania. Wieszaki są wytrzymałe, a w skład kompletu wchodzą: wieszak, kołki ścienne lub do karton-gipsu i zgrabne zaślepki wkrętów. Do dyspozycji kupującego jest bogata paleta barw.

 

 

To co bardzo ważne to fakt, że wymiar takich wieszaków można ustalić indywidualnie co stanowi przewagę nad konkurencją (znamy przypadki gdy klienci chcieli kupić większe i po prostu nie było takiej możliwości). Możesz więc dogadać się indywidualnie i za dodatkową, drobną opłatą otrzymać wieszak odpowiadający dokładnie Twoim preferencjom. 

 

medal5

 

Towar można zwrócić do 14 dni od zakupu, bez podania przyczyny.  

W sprzedaży są również na ubrania, klucze i inne ozdoby wyposażenia wnętrz. My oczywiście polecamy wieszaki na medale, które są wręcz idealnym prezentem dla biegacza na urodziny, imieniny czy Święta. Taki prezent przyda się każdemu biegaczowi i na pewno nie będzie rzucony w kąt jak kolejny niepotrzebny gadżet.

medal2
Mnogość wzorów jest imponująca, każdy biegacz znajdzie coś dla siebie

 

Producent proponuje korzystne rabaty dla organizatorów imprez sportowych oraz vouchery dla tych, którzy nie mogą się zdecydować jaki wieszak kupić.  

 

multisport
Posiadasz medale z różnych dyscyplin sportu? Żaden problem. Oto propozycja dla tych, którzy nie tylko biegają :)

 

Więcej informacji oraz pełną ofertę znajdziecie na stronie www klikając TUTAJ

Fanpage: www.facebook.com/wieszakinaubrania

logo

Komentarze Facebook