bieg disney

15. Poczuj się jak dziecko – RunDisney

Przeżyć imprezę biegową w iście magicznym stylu – to zagwarantuje nam start w jednym z biegów organizowanych przez wytwórnię filmów Walt Disney. Wśród wielu imprez biegowych mamy m.in. Walt Disney World Marathon Weekend – biegi od 5 km do maratonu prowadzone w słynnym Disneylandzie, Półmaraton Księżniczek, Półmaraton Gwiezdnych Wojen itd.

 

bieg na szpilkach
Jeden z bardziej ekstremalnych typów biegów – tutaj o kontuzję lub wywrotkę nie trudno

 

Bieg na szpilkach podczas parady gejów w Madrycie.

16. Uwaga na skręcone kostki – Bieg na Szpilkach

Kobiety trenują codziennie – podbiegając do autobusu, spóźnione do pracy albo aby jak najszybciej odebrać dziecko z przedszkola, a teraz mają szansę popisać się swoją umiejętnością  biegu na szpilkach. Marka Glamour organizowała przez kilka lat ciekawą rywalizację. Wystarczyło posiadać buty na minimum 7cm szpilce i trochę pary w nogach aby wygrywając bieg na 100 m zainkasować kilka tysiaków na modne zakupy ze stylistą.

W tym roku Panie mogą spróbować tej całkiem innej formy biegu w Pabianicach pod koniec marca podczas imprezy towarzyszącej Pabianickiemu półmaratonowi.

Nie tylko Panie są jednak zainteresowane bieganiem na szpilkach. Taka ekstremalna forma biegu jest także częścią Parady Gejów w Madrycie.

Komentarze Facebook