Co kupić biegaczowi na Gwiazdkę? To pytanie co roku spędza sen z powiek wielu osobom. Koszulek każdy ma pod dostatkiem, czołówka, odżywki, książka o bieganiu? Niezły pomysł, ale to wszystko prezenty dość „oklepane”. Można się rzucić i kupić komuś pulsometr o jakim marzył, ale dobrze wiemy jakie to koszty. Może więc kompresja lub skarpetki? Tutaj z kolei trudno wpasować się w czyjeś preferencje. Jaki więc prezent sprawić biegaczowi aby był zadowolony i nie wydać na to majątku? 

Naszym zdaniem w tym roku najlepszą propozycją jest bon od firmy Youco, który pozwala zaprojektować swoją własną bluzę – w dowolnej konfiguracji kolorystycznej. Sprawa jest prosta: zamawiasz bon, wręczasz biegaczowi na Święta, a on nie może narzekać na prezent, bo… sam zdecyduje jak ten prezent będzie wyglądał finalnie:)

Youco to idealna niespodzianka, ale też wolność wyboru i gwarancja, że nie sprawisz komuś prezentu, który po tygodniu będzie rzucony w kąt. 

Bluzy są szyte w Polsce z wysokiej jakości materiałów i normalnie kosztują 249zł. Specjalny bon gwiazdkowy możecie jednak nabyć po znacznie niższej cenie – za 200zł. Jeśli więc możesz wydać na prezent dwie stówki to nie zastanawiaj się dłużej nad tym co kupić tylko kup bon i po problemie – obdarowany sam zaprojektuje sobie swoją unikalną bluzę, a szansa, że spotka na trasie kogoś w takiej samej jest jak 1:1000000 :)

 

Więcej na temat tych super fajnych bluz możecie przeczytać TUTAJ

A bon znajdziecie na stronie www.youco.pl

Chcemy na koniec dodać, że nasza propozycja jest szczera i nie powiązana w żaden sposób finansowo z firmą Youco. Po prostu – podoba nam się taki właśnie pomysł na prezent, a że bluzy sami mieliśmy już okazję testować – wiemy, że są świetnej jakości i na pewno sprawią dużo radości obdarowanej osobie:)

Poniżej jeden z możliwych wariantów kolorystycznych dla kobiet – możliwości jest tysiące.

 

 

Komentarze Facebook