Honey Stinger Runners to nowo powstały biegowy team, który stwarza szansę wszystkim, którzy chcieliby wreszcie reprezentować jakieś barwy klubowe. Tutaj barwy są wyjątkowe o czym wkrótce się przekonacie. Honey Stinger to amerykańska marka produkująca naturalne miodowe żele energetyczne, które od pewnego czasu są dostępne w Polsce. Teraz polski dystrybutor podjął decyzję o powstaniu klubu, który jest otwarty dla wszystkich – młodszych i starszych, początkujących i tych co biegają już wiele lat. Podobne kluby funkcjonują już za granicą, a ich członkowie zawsze wyróżniają się oryginalnymi, miodowymi strojami na zawodach. Teraz taką szansę mają także polscy biegacze. 

Idea klubu jest prosta – połączyć ludzi z biegową pasją, zmotywować do działania, stworzyć fajną klubową rywalizację i pokazać, że miodowe barwy to barwy zwycięstwa!

W Honey Stinger Runners będzie się działo! W ramach projektu przewiduje się:

  • Honey Stinger Cup – klasyfikację najaktywniejszych biegaczy
  • Mistrzostwa klubowe w biegach na różnych dystansach
  • Klubowe spotkania
  • Na najlepszych będą czekać nagrody oczywiście od Honey Stinger
  • Uhonorowani zostaną także ci, którzy najaktywniej będą akcentować klubowe barwy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)
  • Wszyscy klubowicze będą mieli możliwość zaopatrywania się w żele i inne produkty Honey Stinger na preferencyjnych warunkach

Nie będą pobierane żadne opłaty członkowskie – klub jest darmowy i otwarty dla wszystkich, a dołączyć do niego możesz w każdej chwili. Będzie słodko, energetycznie i bardzo pozytywnie! 

Klubowe barwy będą wyglądały podobnie do tych jakie mają amerykańscy biegacze oraz kolarze reprezentujący kluby w USA, Kanadzie czy Meksyku. Żółto-czarni Stingersi będą z pewnością wyróżniać się w tłumie. 

Chętnych zapraszamy do dołączenia do drużyny Honey Stinger Runners – aby to zrobić wystarczy stać się członkiem grupy na Facebooku, którą znajdziecie TUTAJ.  Po dołączeniu do grupy napisz tam w poście klika słów o sobie (skąd jesteś, od jak dawna biegasz, itp) aby pozostali członkowie mogli Cię lepiej poznać.

W ślad za grupą na fb powstanie również oficjalna strona klubowa. Teraz zapraszamy do zapoznania się z marką na stronie: www.honeystinger.pl

Zachęcamy też do polubienia oficjalnego fanpage’a – HONEY STINGER POLSKA 

 

Komentarze Facebook