„Nasza Dycha” Gostyń | galeria zdjęć biegowych!

W Gostyniu odbyła się pierwsza edycja biegu na 10km „Nasza Dycha”. Bieg był wyjątkowo udanym debiutem organizacyjnym i wzięło w nim udział ponad 500 zawodników.

Wśród uczestników była również reprezentantka Biegologia.pl TEAM – Ola Peisert, która kolejny raz w tym sezonie zaliczyła podium. Tym razem zajęła 3 miejsce w klasyfikacji generalnej z nowym rekordem życiowym 38:37, ustępując tylko dwóm Ukrainkom!

Jesteśmy jak zwykle dumni z takiej pani redaktor, a dla Was mamy obszerną galerię zdjęć z tej imprezy – zapraszamy.

- REKLAMA -

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSól – ile potrzebuje biegacz?
Następny artykułNigdy więcej nie przegram z Prosiaczkiem, czyli o znaczeniu psychiki w bieganiu
Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Właściciel grupy medialnej MSI Media. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu - dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: