Chłodne dni zdarzają się już coraz częściej i mogą dawać nam coraz bardziej się we znaki. Wiatr, deszcz i niska temperatur, a niedługo przecież możemy spodziewać się już pierwszego śniegu. Zima to jednak bardzo istotny okres, w którym wykonujemy ważne z punktu widzenia nadchodzącego sezonu jednostki treningowe. Jeżeli więc planujesz na wiosnę start w jakiejś imprezie, np. maratonie, to zimą nie możesz odpuścić biegania! Nie pozwól więc się zaskoczyć i przygotuj się na mroźne treningi z New Balance.

Poniżej przedstawiamy Wam kilka propozycji ciuchów przeznaczonych właśnie na chłodne dni, kiedy zachowanie odpowiedniego komfortu termicznego jest najważniejsze, bo nie możemy pozwolić, żeby nieplanowane przerwy spowodowane przeziębieniami i chorobą pokrzyżowały nasze plany.

Zacznijmy od dołu. Nogi, co jest oczywiste, pracują w czasie biegu bardzo intensywnie, więc nie ma tak wielkiej potrzeby, aby je dogrzewać. Ważniejsze jest, żeby po prostu ochronić je przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Mężczyznom proponujemy getry biegowe MRP4322 wykonane z szybkoschnącego materiału NB DRY. Doskonałe odprowadzanie wilgoci sprawi, że nie będziecie w czasie biegu się wyziębiać. Dodatkowo elementy odblaskowe zwiększają naszą widoczność, kiedy jest ciemno. Z tyłu do dyspozycji mamy zamykaną na zamek błyskawiczny kieszonkę.

 

mrp4322bk_2_wynik

 

Paniom chcielibyśmy za to zaproponować klasyczne spodnie dresowe z elementami w kontrastujących kolorach. Luźny krój spodni nie krępuje ruchów i idealnie sprawdzi się podczas codziennych treningów nie tylko biegania, ale również np. Nordic Walking.

 

ewep4372hgr_40_wynik

 

Wybierając odzież na górną część ciała przede wszystkim pamiętać należy o ubieraniu się na cebulkę. Lepiej założyć kilka cieńszych warstw, które lepiej będą nas izolować niż jedną grubą. Standardowo zaleca się w najzimniejsze dni stosować trzy warstwy, a kiedy robi się cieplej można wedle potrzeby z którejś z nich zrezygnować.

Jako pierwszą warstwę, czyli tą która ma bezpośredni kontakt ze skórą zakładamy koszulkę oddychającą, która sprawnie odprowadzi pot na zewnątrz. Druga warstwa to bluza, która już oprócz odprowadzania wilgoci również nas trochę ogrzeje. Dla Panów idealnie nada się do tego bluza NB MRT4339 z zamkiem ½ oraz podwyższonym kołnierzem, który skutecznie ochroni szyję.

 

mrt4339fal_40_wynik

 

Dla Pań mamy zaś coś wyjątkowego, bo bluzę WRT 4342 z limitowanej edycji sygnowanej przez Heidi Klum. Bluza ma wszystko to, co mieć powinna najwyższej klasy odzież biegowa, a jednocześnie wygląda przy tym szałowo ;)

 

wrt4342kbk_2_wynik

 

Ostatnia warstwa odzieży na zimę to kurtka, która z jednej strony ochroni nas przed wiatrem i zimnem, ale z drugiej sprawnie odprowadzi pot na zewnątrz. Tutaj zarówno dla kobiet jak i mężczyzn mamy kurtkę NB 4307, której materiał wykonany w technologii NB HEAT zapewnia doskonały komfort termiczny podczas biegu. Kurtka doskonale sprawdzi się podczas zimowych treningów, a jej funkcjonalność dodatkowo zwiększają kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny oraz elementy odblaskowe.

 

mrj4307hil_41_wynik

 

Nie pozwól, żeby zima Cię zaskoczyła!

Wszystkie produkty dostępne są w sklepie www.newbalancesklep.pl

W przypadku pytań i dodatkowych informacji prosimy o kontakt z mateusz.jasinski@newbalance.pl

Komentarze Facebook