Firma New Balance ponownie została partnerem technicznym DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU. Łódzki maraton to kolejny bieg w portfolio tej amerykańskiej firmy z certyfikatem Road Races Label IAAF. Dla łódzkich biegaczy przygotowała niespodziankę.   

  • New Balance wspiera wiele biegów na całym świecie. Jesteśmy dumnym sponsorem prestiżowych maratonów w Rzymie czy Rotterdamie, które są złotymi biegami IAAF, a także jednego z najsłynniejszych ultramaratonów, Comrades Marathon, który odbywa się w Republice Południowej Afryki – mówi Mateusz Jasiński, PR manager w New Balance. – DOZ Maraton Łódzki z PZU, pomimo stosunkowo krótkiej historii, już zasłynął w Europie z perfekcyjnej organizacji i wysokiego poziomu sportowego, czego dowodem jest przyznanie mu, jako pierwszemu biegowi w Polsce, certyfikatu IAAF Silver Label Road Race. Dotychczasowa współpraca oraz wizja rozwoju łódzkiej imprezy, bardzo nas przekonuje i dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuowanie współpracy. Miłym dodatkiem jest dla nas również fakt, że w Łodzi wystartuje nasz ambasador Yared Shegumo – dodaje Mateusz Jasiński.
  • Cieszymy się, że firma New Balance ponownie nam zaufała. Jestem przekonany, że nawiązana współpraca przyniesie same korzyści dla maratończyków, firmy New Balance oraz organizatorów – mówi Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU.

W ramach współpracy firma New Balance przygotowała specjalną ofertę dla uczestników DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU oraz ALE 10k run. Każdy, kto do 18 marca zarejestruje się i opłaci swój udział w jednym z tych biegów otrzyma voucher o wartości odpowiednio 100 lub 50 złotych. Dodatkowo osoby te otrzymają również imienny numer startowy.

DOZ Maraton Łódzki z PZU odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r. Wciąż można wziąć udział w tym wydarzeniu. Zapisy oraz więcej informacji można znaleźć na stronie www.lodzmaraton.pl oraz www.facebook.com/lodzmaraton.

Komentarze Facebook