Spartanie Dzieciom

W miniony piątek przedstawiciele marki New Balance podpisali umowę sponsorską z Fundacją „Spartanie Dzieciom”. Jednym z głównych celów współpracy jest pomoc niepełnosprawnym dzieciom oraz popularyzacja biegania. Szczegóły współpracy zostaną opublikowane niebawem, a tymczasem zachęcamy do odwiedzania oficjalnej strony fundacji i aktywnego pomagania. Dobro wraca!

Kim są Spartanie?

„Spartanie są grupą biegaczy, którzy swoje zainteresowanie bieganiem długodystansowym postanowili dodatkowo wzmocnić aspektem społecznym. Każdy z nas przebiegł przynajmniej jeden maraton, każdy z nas trenuje systematycznie żeby poprawić wyniki oraz żeby czuć się sprawnym i zdrowym człowiekiem. Ponieważ uważamy, że sportowca podziwia się za wynik, a szanuje się go za postawę, postanowiliśmy aby nasze bieganie miało co najmniej 2 razy w roku oprócz celu sportowego, także cel charytatywny.

Swoim bieganiem i związanym z tym medialnym wsparciem chcemy pomóc dzieciom – dzieciom chorym, dzieciom niepełnosprawnym. W naszym gronie są osoby, które doświadczają na co dzień trudu wychowania i rehabilitacji dzieci, więc oprócz odruchu serca jest to rzeczywisty problem, który dostrzegamy i z którym się zmagamy”.

Więcej informacji o Fundacji „Spartanie Dzieciom”: http://spartaniedzieciom.org

 

New Balance i Spartanie

10708754_1053985854627883_8721147626411436229_o

Komentarze Facebook