New Balance w gronie najlepszych butów do biegania na świecie!

Znany magazyn biegowy „Runner’s World” rokrocznie przyznaje nagrody dla najlepszych producentów sprzętu sportowego. Tym razem sukcesem może się pochwalić firma New Balance, której model New Balance 1500v2 został wybrany w kategorii „Wybór Redakcji na zimę 2015”!

Komentarz New Balance Polska:

Nasze buty na przestrzeni ostatnich kilku sezonów zmieniły się nie do poznania, przede wszystkim technologicznie. Współpraca m.in. z naszym mistrzem w maratonie Yardem Shegumo, dała nam jeszcze więcej cennych informacji produktowych na temat technologii, których używamy w naszych biegówkach.
W dzisiejszych bardzo konkurencyjnych czasach, nie ma miejsca na produkty niskiej jakości, które nie nadążają za nowoczesną estetyką, a ta jak wiemy, staje się coraz ważniejsza w czasach mody na bieganie. Dlatego takie wyróżnienie to dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku. Oczywiście jest jeszcze mnóstwo do poprawienia.
New Balance jest i będzie w wersji „beta”, bo przecież nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej. Produkujemy jedne z najbardziej wygodnych butów na świecie, ale mimo wszystko buty to tylko ważne narzędzie dzięki któremu możemy biegać. Niezmiennie staramy się edukować naszych klientów i uświadamiać im, że nawet bieganie w najlepszych butach do biegania na świecie, nie zwalnia nas, biegaczy z odpowiedniej higieny mięśni, a tą jest dbanie o rozgrzewkę, schłodzenie, rozciąganie i szereg ćwiczeń sprawnościowych.
Zdrowie ponad wszystko!

YARED00554 1
Yared Shegumo, Wicemistrz Europy w maratonie z 2014r., Jeden z Ambasadorów marki New Balance