Damkie leginsy za kolano Imotion Knee Tights + koszulka ICONIC feather tee. Jak widać obie kolekce doskonale się uzupełniają / fot. Biegologia.pl

Na okres wiosna/lato przedstawiamy Wam ofertę duńskiej firmy Newline z kolekcji Imotion, w której właśnie teraz trenujemy przygotowując się do sezonu. Kolekcja ta od początku do końca robi bardzo dobre wrażenie i od razu widać, że została zaprojektowana z charakterystycznym dla Newline stylem – stonowanymi, ale także wyrazistymi kolorami, przeplatanymi awangardowym wzornictwem . Mix kolorów i nadruków to niezwykle ciekawe połączenie w przypadku ubrań biegowych. Poza tym perfekcyjnie wykonane i funkcjonalne ubrania firmy Newline dają nam poczucie niezwykłego komfortu na treningach.

 

Oto co możemy zobaczyć w kolekcji IMOTION na sezon wiosna/lato 2015:

Kolekcja Imotion, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, to zgrana paleta barw w stonowanych odcieniach, którym jednak nie brakuje także mocnych akcentów, oryginalnych motywów i krojów. Do klasycznych, opinających ciało ubrań biegowych dodano ubrania w kroju tzw. „boxy” czyli luźniejsze, nie opinające ciała, w których jednak sylwetka prezentuje się także świetnie.

Dodatkowym atutem kolekcji jest to, że można dowolnie kombinować z łączeniem różnych elementów ubioru. Kolory i motywy są bowiem na tyle uniwersalne, że można połączyć różne komplety ze sobą.

Materiały, z których wytworzone są ubrania biegowe firmy Newline to klasa sama w sobie. Dobra ochrona od warunków atmosferycznych, lekkie i przewiewne, a dodatkowo bardzo wygodnie skrojone. Co by nie mowić duńska firma jest bardzo dobra w tym co robi, a efekty tegorocznej kolekcji – IMOTION możecie zobaczyć poniżej.

 

Kolekcja IMOTION Damska

Damski komplet - kurtka Imotion Boxy oraz leginsy na kolano Imotion Knee Tights
Damski komplet – kurtka Imotion Boxy oraz leginsy za kolano Imotion Knee Tights/ fot. Biegologia.pl

 

Niektóre z propozycji Damkiej kolekcji Imotion od Newline
Niektóre z propozycji Damkiej kolekcji Imotion od Newline  (kliknij w obraz aby powiększyć)

 

 Kolekcja IMOTION męska

Męska kurtka Imotion Navy Clay
Męska kurtka Imotion Navy Clay + lycra z kolekcji ICONIC / fot. Biegologia.pl
Męska koszulka Imotion Printed Tee
Męska koszulka Imotion Printed Tee – nie sposób jej odmówić oryginalności + spodenki Sprinters z kolekcji BASE / fot. Biegologia.pl

 

Niektóre z propozycji Męskiej kolekcji Imotion od Newline
Niektóre z propozycji Męskiej kolekcji Imotion od Newline (kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

 

Kolekcje Newline na ten sezon wiosna/lato dają nam niesamowite pole do popisu w łączeniu poszczególnych ubrań – kolekcja IMOTION, którą przedstawiamy znakomicie komponuje się także z drugą niebanalną kolekcją – ICONIC, którą przedstawimy Wam niebawem!

Śledźcie kolejne opisy najnowszych kolekcji oraz testy, ponieważ Newline jest w sezonie 2015 naszym oficjalnym partnerem sprzętowym w zakresie odzieży treningowo-startowej. 

W celu zapoznania się z całą ofertą kolekcji Imotion firmy Newline oraz sklepami, w których można nabyć ich produkty zapraszamy na stronę producenta.

Komentarze Facebook