Nowy, sprytny sposób na tańsze dojazdy na zawody!

Biegasz, bo kochasz to. Lubisz trenować, jeździć na zawody, pokonywać własne granice? Z pewnością tak, ale chyba nie ma niczego przyjemniejszego od wyjazdu na takie zawody lub chociażby potrenowanie razem z kimś. Niestety nie każdy z nas posiada swoją drugą (biegającą) połówkę. Samemu na bieg jechać słabo, ale co jeśli powiemy Wam, że teraz jest prosty sposób by to zmienić i jechać z kimś przy okazji ponosząc znacznie niższe koszty? Poznajcie wyjątkowy, nowo powstały serwis EASYMOVE! 

Czym jest easymove?

Serwis easymove.com.pl jest platformą integrującą ludzi, którzy wybierają się na różnego rodzaju zawody, treningi i imprezy sportowe w Polsce, ale też za granicą. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, poznawać nowych ludzi i dzielić się swoim doświadczeniem. To miejsce nie tylko dla prawdziwych pasjonatów sportu, ale też dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wybraną dyscypliną sportu. Dodatkowym atutem serwisu jest opcja wyszukiwarki baz noclegowych w miejscowościach w których odbywają się interesujące użytkowników aktywności sportowe.

Co oferuje serwis easymove.com.pl?

Przede wszystkim to sposób na poznawanie nowych ludzi, cięcie kosztów, propagowanie sportu i zdrowego stylu życia. Nie można zapomnieć również o tym, że to serwis przyjazny środowisku dzięki zmniejszaniu ilości spalin samochodowych.
Czy warto jechać samemu, skoro wspólny przejazd na imprezy sportowe może dawać tak wiele korzyści? Zdecydowanie nie! Dlatego zapraszamy do zapoznania się z serwisem easymove.com.pl!

Jak to działa?

Głównym celem serwisu jest łączenie ludzi, którzy wybierają się na imprezy sportowe i umożliwienie im wspólnego przejazdu. Osoba oferująca lub poszukująca transportu w zakładce „EASY MOVE” dodaje taką informację w kalendarzu imprez sportowych. Dzięki temu zmotoryzowani, którzy mają wolne miejsca oferują możliwość przejazdu wpisując informacje do danych zawodów. Natomiast osoby, które poszukują transportu zgłaszają ten fakt na stronie portalu. Kolejny krok to już tylko wspólna podróż w miłej atmosferze!
W przypadku braku interesującej imprezy sportowej każdy użytkownik ma możliwość jej dodania do naszej bazy danych.

Treningi:

Macie ochotę poprawić kondycje i potrenować pod fachowym okiem instruktorów? Tutaj tez znajdziecie informacje o najpopularniejszych treningach jak i macie możliwość tworzyć listę poprzez dodawanie swoich propozycji.
Zasada działania jest identyczna jak zakładki „EASY MOVE”. Różnica polega tylko na rodzaju punktu przeznaczenia.

Wspólne wyjazdy

Ile razy ktoś chciał się wybrać rowerem dookoła Polski, przebiec Szlak Orlich Gniazd lub wspiąć się na Rysy, ale brakowało towarzysza na wyprawę życia? A może nie masz pomysłu na wakacje? Dzięki zakładce „Wspólne wyjazdy ” możesz podzielić się swoim pomysłem dzięki czemu inni w łatwy sposób będą mogli nawiązać z Tobą kontakt i wspólnie wybrać się na wycieczkę.

Targi

Życie to nie tylko sport. Od czasu do czasu warto wybrać się na targi żeby zapoznać się z nowinkami sportowo-turystycznymi. Dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas dobrym miejscem są targi poświęcone sportom, turystyce i rekreacji, gdzie poznać można ciekawych ludzi. W tej zakładce podobnie jak w „EASY MOVE” każdy będzie mógł dodać ofertę lub poszukiwanie transportu jak i nowe wydarzenie.

Baza noclegowa

Po ciężkim wysiłku dobrze jest odpocząć w przytulnym miejscu, gdzie czekają mili gospodarze i zawsze chętnie się tam wraca. W naszej „Bazie noclegowej” znajdziecie ciekawe propozycje hoteli, pensjonatów, kempingów, jak i prywatnych kwater. Możecie także polecić miejsca, które zapadły Wam w pamięci i mile je wspominacie.

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/easymovecompl/