Dzisiaj przedstawiamy Wam kilka wiosennych propozycji firmy Asics. Bardzo ciekawy model butów do biegania naturalnego dla pronatorów Gel – Super J33 oraz zaawansowaną technologicznie odzież z wbudowanymi panelami kompresyjnymi. Warto się zapoznać z ofertą. 

asics logo

Dla wielu biegaczy chęć poprawy wyników w bieganiu wiąże się z koniecznością zmiany nawyków treningowych oraz zwiększenia ilości przebiegniętych kilometrów. Mieszanie różnych podejść do treningu oraz sprzętu biegowego oferuje Tobie wiele nowych wyzwań do pokonania oraz wpływa na wzmocnienie różnych partii mięśni w Twoim ciele.

 

NOWY GEL-SUPER J33

Najnowszy GEL-SUPER J33 to but w kategorii biegania naturalnego przeznaczony do pokonywania krótszych dystansów. Może stanowić idealne uzupełnienie Twojego sprzętu biegowego i tym samym umożliwiać Ci mieszanie ze sobą różnych rodzajów treningu.

Urozmaicony trening pod względem rodzajów nawierzchni, ukształtowania terenu, a także butów, w których biegasz pozwoli Ci poprawić wyniki sportowe.

GEL-SUPER J33 jest pierwszym butem do biegania naturalnego, który został stworzony specjalnie dla pronatorów.

Technologia FluidAxis, która rozpoznaje kolejne etapy w cyklu ruchu biegacza została przeniesiona w kierunku zewnętrznej strony podeszwy, co przekłada się na większą stabilność i gęstość wewnętrznej strony podeszwy.  Dzięki temu but idealnie współgra z cyklem ruchu biegaczy-pronatorów.

Cholewki buta wykonane są z bezszwowego materiału w postaci siateczki, która zapewnia optymalną oddychalność. Ponadto 6mm spadek pięta-palce zapewnia doskonałe czucie podłoża. Zaokrąglone czubki butów sprawiają, że bieganie w GEL-SUPER J33 jest lekkie i naturalne w całym cyklu przetaczania stopy.

But GEL-SUPER J33 mogą być wykorzystywane przez wszystkich biegaczy jako dodatkowa para butów obok produktów z kategorii cushionning oraz structured cushionning.

Asics Gel J33T3S0N_0141_f_o_althalf1_LRMuscle Support – nowa technologia kompresji

Zaprojektowana by Cię wspierać.

Firma Asics nieustannie dąży do udoskonalenia produktów, po to, by pomóc Ci stać się lepszym biegaczem. Regularne, cotygodniowe bieganie może być źródłem obciążeń dla Twojego ciała, zwłaszcza nóg, kręgosłupa i pleców. Praca nad wzmocnieniem tych obszarów jest kluczowa dla poprawy wydajności organizmu każdego biegacza.

Dodatkowo, warto sięgnąć po odpowiednio zaprojektowaną odzież, która, dzięki trafnemu zastosowaniu nowych technologii, pozwoli Twoim mięśniom na dłuższą i bardziej efektywną pracę.

Idealnych rozwiązań w tym zakresie dostarcza nasza nowa technologia kompresji – Muscle Support.

Ta stworzona w badawczym Instytucie Sportu w Japonii technologia opiera się na systemie wbudowanych w odzież paneli kompresji. Ich zadaniem jest wspieranie  mięśni nóg, kręgosłupa i pleców, a także pomoc w utrzymaniu odpowiedniej postawy podczas biegu.

Stworzone przy użyciu technologii Muscle Support legginsy dostarczają wsparcia kolanom, udom i  kręgosłupowi. Koszulki pomagają w utrzymaniu poprawnej pozycji górnych partii ciała. Skarpetki i opaski na łydki wspierają kostki i mięśnie dolnych partii nóg.

 

ASICS, 249 zł (front)

ASICS, 179 złASICS, 279 zł

ASICS, 139 zł

ASICS, 299 zł

 

Komentarze Facebook