Producenci butów biegowych przygotowali sporo interesujących propozycji na sezon wiosna/lato 2014. Dziś prezentujemy ofertę firmy Reebok, która wkroczyła na rynek z nowymi modelami niezwykle ciekawych butów dla biegaczy – wyróżniających się nieszablonową i odważną stylistyką oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Za kilka dni pokażemy Wam również co przygotowały dla Was firmy Asics, oraz Newline. Być może przedstawimy Wam także ofertę Nike oraz Adidas, o ile ich specjaliści od PR raczą nam przesłać informacje prasowe, o które prosiliśmy już 2 tygodnie temu… 

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą Reeboka 

aaaaaaaaaaaa

REEBOK One Series

Na wiosnę/lato 2014 Reebok prezentuje nową kolekcję odzieży i butów biegowych Reebok One Series przeznaczoną dla biegaczy, którzy nie lubią rutyny. Reebok zachęca biegaczy do urozmaicenia programów treningowych poprzez podejmowanie nowych wyzwań, zmiennych dystansów, szybkości i testowanie nowych ścieżek biegowych. Bez względu na to, czy na co dzień startujesz w biegach na 5km, maratonach czy biegach z przeszkodami – kolekcja One Series została stworzona tak, aby każdy biegacz mógł całą uwagę poświęcić osiąganiu jak najlepszych wyników.

Obuwie One Series oparte jest na innowacyjnej konstrukcji buta składającej się z trzech stref odpowiadających każdej fazie stawiania kroku, co znacznie podnosi efektywność i komfort biegu, umożliwiając miękkie lądowanie, płynne przejście i szybkie wybicie.Dodatkowo, bezszwowe połączenie poszczególnych elementów buta przy pomocy technologii FoamFusion i Smoothfuse gwarantuje poczucie niezwykle płynnego biegu i eliminuje ryzyko podrażnień.

Konstrukcja butówOne Series składa się 3 odrębnych stref, zaprojektowanych horyzontalnie

(od pięty do palców), które odpowiadają na potrzeby biegaczy w każdej z faz biegu.

  • Strefa 1 – strefa kontaktowa – została wyposażona w miękką piankę (C43), która tłumi siłę wstrząsów podczas uderzenia stopy o podłoże.
  • Strefa 2 – strefa przejściowa – wyposażona w lekki kompozyt piankowy (T48) zaprojektowany po to, by zapewniać płynne przejście od pięty do palców.
  • Strefa 3 – strefa napędowa – wykorzystanie niezwykle responsywnej pianki (R52) pozwala na bardziej dynamiczne odbicie stopy w ostatniej fazie biegu.

W kolekcji obuwia Reebok One Series na wiosnę/lato 2014 dostępne są następujące modele:

 

reebok-one1  Reebok One Cushion – zapewnia maksymalny komfort biegaczom o stopie neutralnej

 Reebok_One_Guide_V60614_429

Reebok One Guide – przeznaczone dla lekkich i umiarkowanych nadpronatorów.

 

V52393_01

 Reebok One Cushion  Trail –  zapewnia maksymalny komfort biegaczom o stopie neutralnej podczas biegów w terenie

Reebok_One_Lite_V54569_399PLNReebok One Lite – przeznaczone do krótkich, dynamicznych biegów, treningów interwałowych oraz startów 

WhiteReebok One Glide – buty wykorzystujące technologię Foam Fusion, przeznaczone dla biegaczy o stopie neutralnej.

Kolekcja biegowa Reebok One Series dostępna jest od marca w specjalistycznych sklepach biegowych: Sklep Biegacza i Sklep biegowy w całej Polsce, w sklepach firmowych Reebok: CH Silesia – Katowice; Pasaż Grunwaldzki – Wrocław; Galeria Łódzka – Łódź; Galeria Bałtycka – Gdańsk; Galeria Kazimierz – Kraków; CH Port Łódź – Łódź; Galeria Słoneczna – Radom, Arkadia – Warszawa; CH Agora – Bytom; CH Sandecja – Nowy Sącz; CH Echo – Kielce; Millenium Hall – Rzeszów; Galeria Wisła – Płock; CH Focus Park – Zielona Góra; Galeria Krakowska – Kraków, oraz w salonach sportowych sieci InterSport.

REEBOK All Terrain Series

Reebok wprowadza  obuwie All Terrain Series, pierwszą kolekcję obuwia zaprojektowaną z myślą o biegach z przeszkodami. Stworzona we współpracy z Reebok Spartan Race kolekcja została zaprojektowana tak, aby zapewnić biegaczom szybkie odprowadzanie wody, przyczepność
i wytrzymałość pozwalającą pokonać każdą przeszkodę.

Kolekcja została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszej technologii, w tym H20 Drain System – system odprowadzania wody, w którym strategicznie rozmieszczone otwory w cholewce i podeszwie środkowej buta pozwalają na szybkie odprowadzanie wody, zapobiegając zamoczeniu i obciążeniu obuwia, co jest powszechnym problemem podczas biegów z przeszkodami. Dodatkowo, buty All Terrain Series zawierają czujniki, umieszczone na podeszwie zapewniające lepszą przyczepność i wsparcie podczas wspinania po linie i na ściany. W miejscach szczególnie narażonych na ścieranie cholewka butów została wyposażona w warstwę DuraGrip,  która poprawia wytrzymałość buta, ale też ułatwia jego czyszczenie.

Dla większego komfortu i ochrony w każdych warunkach, podeszwa butów została wyprofilowana tak, aby zapewnić ochronę przed ostrymi i twardymi przedmiotami, z kolei cholewka Fit Frame pozwala utrzymać stopę w stabilnym położeniu.

“Chcemy pracować nad produktami przeznaczonymi dla wszechstronnych biegaczy. Wierzymy, że sportowcy powinni układać programy biegowe, które składają się ze zmiennych prędkości, dystansów i terenów, bo właśnie to sprawia, że bieganie jest nie tylko ciekawe, ale też pełne nowych wyzwań”, powiedział Bill McInnis, Head of Reebok Running. „Biegi z przeszkodami mogą być jednym z takich elementów. Może to być niezwykle wymagający sport, dlatego to bardzo ważne, aby zawodnicy mogli sprostać wszystkim wyzwaniom jakie przed nimi stoją. Tworząc kolekcję obuwia All Terrain Series współpracowaliśmy z Reebok Spartan Race, dzięki czemu mamy poczucie, że stworzyliśmy naprawdę dobry produkt”.

Reebok-All-Terain_series-Super-2

 

Obuwie All Terrain Series dostępne jest w sklepach firmowych Reebok: Arkadia – Warszawa; ; CH Focus Park – Zielona Góra; Galeria Krakowska – Kraków; Galeria Kazimierz – Kraków; Galeria Słoneczna – Radom; Silesia City Center – Katowice; Galeria Łódzka – Łódź; Pasaż Grunwaldzki – Wrocław oraz w Sklepie Biegowym i na www.fitnesstrening.pl

 

REEBOK Z Series

Reebok prezentuje najnowszą kolekcję uniwersalnych butów do biegania Reebok ZSeries. Ta unikalna, zapewniająca naturalny komfort poruszania się seria produktów została stworzona w oparciu o technologię stosowaną w oponach sportowych. Opony te projektowane są z myślą o samochodach osiągających prędkości powyżej 240 km/h, w związku z czym ich bieżniki muszą utrzymywać stały kontakt z nawierzchnią, zapewniać szybki start i hamowanie, nawet przy wysokich prędkościach. Buty ZSeries zapewnią Ci bezkompromisową szybkość w trakcie przejść i doskonałą kontrolę podczas nagłych zwrotów, skrętów i zmian kierunku.

 

Buty z kolekcji ZSeries wyposażone są w piankową podeszwę, w której zastosowano rozcięcia poziome oraz pionowe, podobne do tych stosowanych w oponach sportowych o najwyższej przyczepności. Rozcięcia sprawiają, że buty zwiększają przyczepność podczas nagłych zmian kierunku zapewniając bezkompromisową szybkość i kontrolę podczas treningu. Dla zwiększenia stabilności zastosowano cholewkę NanoWeb, która pozwala utrzymać stopę w stabilnym położeniu, co z kolei poprawia kontrolę
i pozwala na wykonywanie szybkich i precyzyjnych ruchów. Powyższe cechy, w połączeniu z niemal bezszwową konstrukcją  eliminującą możliwość podrażnień, sprawiają, że buty z kolekcji ZSeries idealnie sprawdzają się podczas miejskich biegów i treningu.

“Czujemy się zobowiązani do dostarczania biegaczom innowacyjnych i niepowtarzalnych produktów” – powiedział Bill McInnis, Head of Running w Reebok. „Chcemy zachęcić ludzi do przerwania swojej rutyny treningowej, do spróbowania czegoś nowego, co pozwoli im osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Wierzymy w zróżnicowane programy treningowe, ze zmienną prędkością, dystansem i podłożem, które sprawią, że bieganie będzie jeszcze bardziej ekscytujące dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania. Obuwie z kolekcji ZSeries to idealna propozycja dla biegaczy, którzy chcą biegać jeszcze szybciej” – dodaje Bill McInnis.

z15718201Q,Reebok-ZSeries

 

Kolekcja Reebok ZSeries dostępna jest od początku marca w sklepach firmowych Reebok: CH Silesia – Katowice; Pasaż Grunwaldzki – Wrocław; Galeria Łódzka – Łódź; Galeria Bałtycka – Gdańsk; Galeria Kazimierz – Kraków; CH Port Łódź – Łódź; Galeria Słoneczna – Radom, Arkadia – Warszawa; CH Agora Bytom; CH Sandecja – Nowy Sącz; CH Echo – Kielce; Millenium Hall – Rzeszów; Galeria Wisła – Płock; CH Focus Park – Zielona Góra; Galeria Krakowska – Kraków, w salonach sportowych sieci GoSport, Intersport oraz Sizeer.

Komentarze Facebook