Już 8 maja 2016 odbędzie się pierwszy Bieg Pilicy w Białobrzegach. Zawodnicy będą mieć do pokonania dziesięciokilometrową trasę po ścisłym centrum miasta. Zapisy online są czynne na stronie internetowej www.biegpilicy.pl. Koszt udziału w biegu to tylko 25 zł. 

Białobrzegi to bardzo rozbiegane miasto. Na ulicach, stadionie i pobliskich lasach z roku na rok przybywa biegaczy. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i zorganizować imprezę biegową z prawdziwego zdarzenia. Liczymy również na przyjazd biegaczy z pobliskich miasteczek i miast m.in. z Radomia i Warszawy. Dojazd ze stolicy zajmuje niecałą godzinę – mówi Adam Bolek burmistrz Białobrzegów

logo2181

Biegacze pobiegną na dziesięciokilometrowej trasie w centrum miasta. Każdy kilometr będzie oznaczony. Pomiar czasu zostanie wykonany za pomocą elektronicznych chipów. Rejestracja na bieg prowadzona jest poprzez stronę internetową www.biegpilicy.pl. Koszt udziału to tylko 25 zł. W ramach opłaty każdy uczestnik otrzyma m.in. pamiątkową koszulkę. Na mecie na biegaczy czekać będzie pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz wodę i napoje izotoniczne. W programie przewidziane są również biegi dla dzieci i młodzieży.

Organizatorem biegu jest Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach, a wykonawcą agencja Sport Evolution.

Więcej informacji na www.biegpilicy.pl oraz na oficjalnym profilu biegu www.facebook.com/biegpilicy

Komentarze Facebook