Największa impreza biegowa w Polsce – ORLEN Warsaw Marathon wystartuje
24 kwietnia 2016 roku. Na stronie wydarzenia można rejestrować się na biegi, które odbędą się w ramach Narodowego Święta Biegania. To już ostatnia szansa, aby wybrać pakiet STANDARD, w skład którego wchodzą opłata wpisowa i koszulka, dostępny dla maratończyków jeszcze tylko do końca roku.

Poprzednia odsłona ORLEN Warsaw Marathon zakończyła się dużym sukcesem pod względem sportowym i frekwencyjnym. We wszystkich konkurencjach wzięło udział ponad 40 tys. osób, wspieranych przez tysiące kibiców na ulicach Warszawy oraz na mecie przy Stadionie Narodowym. To absolutny rekord wśród wszystkich zawodów biegowych w Polsce.

 Po ostatniej edycji ORLEN Warsaw Marathon Organizator zdecydował o wprowadzeniu kilku wariantów opłat startowych. Od teraz maratończycy mają do wyboru aż trzy rodzaje pakietów, a osoby chcące wziąć udział w biegu na 10 km dwa.

 

MARATON

Podczas rejestracji on-line, której tradycyjnie dokonać można za pośrednictwem strony www.orlenmarathon.pl maratończycy po raz pierwszy otrzymają trzy warianty do wyboru:

PREMIUM 99,00 PLN: Wpisowe + pełen pakiet startowy

STANDARD 89,00 PLN: Wpisowe + koszulka startowa (tylko do końca roku!)

BASIC 59,00 PLN: Tylko wpisowe, upoważniające do startu

Zawartość pakietu startowego zostanie ogłoszona w późniejszym czasie, ale jego poziom nie będzie odbiegał od ubiegłorocznego. Wybór wariantu STANDARD, czyli wpisowe wraz
z koszulką startową, jest możliwy tylko do końca roku.

Komentarze Facebook