Dziś jest ostatni dzień zapisów elektroniczych na H2O Półmaraton we Wrocławiu, czyli wyścig po jednej z najbardziej płaskich atestowanych tras w Polsce. Ucieknij od smogu i wystartuj na wodonośnych i zalewowych terenach Wrocławia.

Już 8 kwietnia do zdobycia wyjątkowy medal biegu z wizerunkiem historycznej Wieży ciśnień przy ul. Na Grobli we Wrocławiu.

Zapisy
Przypominamy, że elektroniczne zapisy na H2O Półmaraton prowadzone są tylko do dzisiaj (04.04.2017.r) do godziny 24:00 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www.h2opolmaraton.pro-run.pl. Osobiste zapisy przyjmowane będą od 7.04.2017 do 08.04.2017 r. w biurze zawodów. 

Trasa
Dla zawodników przygotowano niezwykle szybką i płaską trasę. Do pokonania jest jedna pętla czyli 21,097 km. Trasa asfaltowa z atestem PZLA. Start i meta przy ul. Niskie Łąki, przy obiektach sportowych MCS Wrocław. Start w kierunku ulicy Krakowskiej. Następnie trasa zostanie poprowadzona w kierunku Mokrego Dworu, Trestna, Mostu Grunwaldzkiego by następnie powrócić w to samo miejsce startu. Będzie to jedna duża pętla.

Będzie to wyjątkowa okazja aby pobiec po płaskiej asfaltowej trasie w niewątpliwych pięknych okolicznościach przyrody.

Komentarze Facebook