Macie czasem wrażenie, że Wasze ubrania biegowe są trochę nudne? Pozbawione wyrazu i takie jakich wiele można spotkać na biegowych trasach. Wciąż te same kolory, podobne wzory i kroje. Czy tak musi być? Niekoniecznie! Oto właśnie pojawiła się na polskim rynku firma, która oferuje coś zupełnie wyjątkowego – teraz każdy będzie mógł sam zaprojektować swoje biegowe ubrania wedle uznania i własnego gustu. Poznajcie YOUCO! 

3
Twoje biegowe ciuchy nie muszą już wyglądać szaro i nudno – teraz możesz sam zdecydować jakie mają mieć kolory i stworzyć coś specjalnie dla siebie.

 

Marzy Ci się niebieska bluza z czerwonymi rękawkami? A może czarna z żółtym kapturem? Proszę bardzo – wystarczy wejść na stronę www.youco.pl w prosty sposób stworzyć swój projekt, wybrać rozmiar i złożyć zamówienie. Reszta jest już po stronie firmy YOUCO – oni dla Ciebie taką bluzę uszyją i wyślą pod wskazany adres. Czas realizacji zamówienia trwa około 2 tygodni, ale warto cierpliwie poczekać, ponieważ rzeczy są szyte z bardzo dużą starannością oraz z wysokiej jakości materiałów. To nie jest towar made in China zatem zapewne posłuży przez wiele sezonów.  Na zdjęciu głównym pierwsza klientka YOUCO, która stworzyła sobie taką właśnie bluzę:) 

dsc_1381

Od teraz będziesz mógł biegać w takiej bluzie jakiej nie ma nikt – Twoje unikalne wzory i kolory, takie, które najlepiej wyrażą to jaki lub jaka jesteś.  

Firma jest nowa i cały czas się rozwija zatem już wkrótce oferta będzie znacznie szersza – będzie można sobie zaprojektować i zamówić także lycrę, ale już teraz zapraszamy do składania zamówień na bluzy wedle własnego projektu.

YOUCO dba nawet o takie szczegóły jak... kolor zamka, który również możesz wybrać sam
YOUCO dba nawet o takie szczegóły jak… kolor zamka, który również możesz wybrać sam!

Portal Biegologia.pl jest partnerem medialnym firmy Youco, a zatem przy składaniu zamówienia koniecznie dopiszcie hasło: BIEGOLOGIA, a otrzymacie 10% zniżki (dotyczy wszystkich produktów). 

snapshot-0973
Połączenie żółtego z różem i niebieskim? Czemu nie! Wszystko zależy tylko od Ciebie:)

Będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich innowacjach i udogodnieniach wprowadzanych przez YOUCO, a tymczasem odsyłamy Was na ich stronę gdzie możecie pobawić się w kreatorów mody biegowej i zamówić swoją bluzę:) Przekierowanie nastąpi po kliknięciu w logo poniżej:

 

logo-youco

Komentarze Facebook