Przedstawiamy Wam informację o niezwykłym biegu, który odbędzie się już we wrześniu!

Takiego biegu charytatywnego jeszcze w Polsce nie było! Fundacja Pomagam na Medal oraz trójmiejscy biegacze – tym razem pobiegną dla fok ze Stacji Morskiej Uniwersytetu Gdańskiego na Helu!

Te przesympatyczne stworzenia wciąż potrzebują naszej pomocy, bo są gatunkiem zagrożonym. 23 września połączmy siły i pobiegnijmy na rzecz helskiego szpitalika dla fok! Do pokonania 5km urokliwymi alejkami Parku Reagana, a dla wszystkich finiszerów atrakcyjne, metalowe, w dodatku kolorowe medale! Zapewniamy również napoje oraz nagrody, które rozlosujemy po przybyciu ostatniego uczestnika lub uczestniczki.

Biegniemy towarzysko, rekreacyjnie, ale przede wszystkim charytatywnie, ponieważ całkowity dochód z imprezy przeznaczymy właśnie na nasze bałtyckie, słodkie foczki :) Jeżeli kochasz zwierzęta, to bądź z nami 23 września!

Zapisy startują w piątek, a już teraz warto dołączyć do wydarzenia na fb, ponieważ będą tam podawane wszystkie szczegółowe informacje, tam też zostanie na dniach zaprezentowany unikalny, foczy medal!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB – TUTAJ

Zapraszamy w imieniu Organizatorów!

Komentarze Facebook